Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 6851
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Η κριτική αυτή γράφτηκε μετά την κριτική για το FKK OASE (Φρανκφούρτης - ίδιο ταξείδι).

Και στο Μόναχο υπάρχουν διάφορα ιδρύματα, που δε μπορεί να τα δει κανείς βέβαια όλα, εκτός κι αν κάτσει μέρες γι’ αυτή ειδικά τη δουλειά.
(Το site δε με πληρώνει για ανταποκρίσεις, οπότε όταν τέλειωσα την άλλη δουλειά που είχα, έφυγα).

Πήγα όμως στο Ceasars World.

Είναι ένα μεγάλο κτίριο κοντά στην Έκθεση (Messe) το οποίο στο ισόγειο έχει ένα μπαράκι με μουσική, πίστα και σωλήνα στην πίστα (μη φανταστείτε τίποτα σα τα δικά μας στριπτιζάδικα, μια σταλιά είναι, και η "πίστα" με τη σωλήνα είναι πάνω στο μπαρ), όπου κάθεσαι, πίνεις, βλέπεις κάποια να χορεύει (αν χορεύει – δε γδύνεται όμως) και αν θες κερνάς ποτό τη χορεύτρια ή τη φίλη της.

ΟΜΩΣ, στους πάνω 3 ορόφους υπάρχουν 35 δωμάτια το καθένα με ένα γυναικείο όνομα απ’ έξω, δηλαδή 35 πουτάνες.
Μερικές απ’ αυτές κατεβαίνουν στο μπαράκι και ψωνίζονται εκεί.
Μερικές περιμένουν τον πελάτη με ανοιχτή την πόρτα τους στο δωμάτιό τους παίζοντας με το notebook τους.
Μερικές (την ώρα που πήγα) έχουν κλειστή την πόρτα και γαμιούνται, ή κοιμούνται – οι γκόμενες μένουν εκεί.
Εγώ βρήκα μια στο μπαρ, την κέρασα ένα δικό της (40), το δικό μου 5, κουβεντιάσαμε καμιά ώρα, και μετά καταλήγαμε στο δωμάτιο της. (Πάλι γάμησα).

Αυτή ήταν πολύ καλή (αν και όχι στα κυβικά της Ines Cudna), Βουλγάρα (είπε – εμένα μου φάνηκε για Αιγύπτια), μίλαγε 8 γλώσσες, μεταφράστρια στο άλλο επάγγελμα της, αλλά οι δουλειές δεν πάνε καλά και δουλεύει "προσωρινά" (είπε) στο μπουρδέλο για να ορθοποδίσει τα οικονομικά της.
Πάντως μου έκανε ένα μασάζ με λάδι σε όλο το σώμα που με ξετίναξε, την ήξερε την τέχνη.
Εκτός από το μασάζ γίνανε και τα υπόλοιπα, και της έδωσα 120. 120+45 στο μπαρ = 165. Πιο φτηνά από τη Φρανκφούρτη.

http://www.toytowngermany.com/munich/caesars_world.html

Κάποιο ψώνιο έχουν οι νταβατζήδες που οργανώνουν αυτές τις δουλειές στη Γερμανία με τα Ρωμαϊκά, τα Αρχαιοελληνικά, και τα τέτοια. Δείτε το site αυτό εδώ από πάνω και θα καταλάβετε τι εννοώ. Ο Καίσαρας τους έλλειπε!

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
samsung
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
8
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού