Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Γυναίκες πορνοστάρ
 
8.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
3.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
3.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
3.0
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμένα προσωπικά δε μου άρεσε καθόλου η "ταινιούλα".

Ξεκινάω από τα θετικά. Το μόνο θετικό βασικά. Η εύα. Καλό performance, ωραίο σωματάκι, καυλερώτατη φωνή, έχει και πρωκτικό το μενού.

Κατά τα άλλα διαφωνώ με τη χρήση μάσκας. Αυτό και μόνο αρχής εξ'αρχής ήταν κάτι που εμένα με έκανε να ανεβάσω το φερμουάρ μου, να ανάψω τσιγάρο και να αφήσω τη στύση μου για αργότερα.

Σέβομαι το να μη θέλεις να σε δουν συγγενικά σου και φιλικά σου πρόσωπα σε ερωτικές περιπτύξεις (αυτός είναι ο μόνος λόγος που φαντάζομαι ότι μπορεί να έχει κάποια για να φορέσει μάσκα σε τσόντα) αλλά σε αυτή την περίπτωση, κατ'εμέ, άσε να το κάνει κάποια άλλη που δεν έχει τέτοιο θέμα. Τσόντα και μάσκα δεν πάνε μαζί κατά την ταπεινή μου άποψη.

Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω τι να πρωτ'αναφέρω. Τη χάλια εικόνα? Το χάλια παρτενέρ? Το χάλια φωτισμό?

Όλα αυτά μπορούν να "δικαιολογηθούν" με την έννοια του amateur concept.

Το κατά πόσο όμως ήταν amateur στην κυριολεξία δεν το ξέρω. Κι όπως και να έχει ας άναβαν ένα φως παραπάνω να βλέπουμε κι εμείς τι γίνεται. Σπασίκλας

Το δείγμα της εβίτας για μένα ήταν θετικό. Μακάρι οι μελλοντικές ταινίες της να είναι pro κι όχι amateur για να δούμε εκεί τι αξίζει.

Με σωστό παρτενέρ, σωστό φωτισμό, καλή παραγωγή και ποιότητα εικόνας και πάνω απ'όλα ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑ!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού