Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 49 10
Τσόντες 132763
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
5.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
7.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
9.0
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εγώ γενικά κριτικές ΔΕΝ γάφω για τίποτα, αλλά επηδή πολύς ντόρος έγινε θέλω να πω κανά 2 πράγματα.
1) Το πασιφανές: Η Τζούλια δεν το χει. Κάποτε ήταν όμορφη κάποτε άξιζε κτλ αλλά όλα αυτά ήταν κάποτε. Να φανταστείτε ότι προσωπικά δεν μου άρεσε η Βαβάτση μέχρι που (ξανα)είδα τη Τζούλια.
2) Εμένα σενάρια στις τσόντς κτλ δεν με ενδιαφέρουν και έτσι δεν πρόκεται να σχολιάσω κάτι πέρα του ότι σαν χώρος/σπίτι/διακόσμιση μου άρεσε.
3) Μου τον λυπήθηκε η ψυχή τον κακομοίρη το μαύρο που δεν τέλειωσε (με τις μαλακίες που άκουγε/φάτσα της Τζούλιας που να τελειώσει) σε σημείο που πραγματικά αν τον έβλεπα εκείνη την ώρα να του δινα ένα 20άρι να πα να ξεφορτώσει ο άνθρωπος.
4) Οταν στην Ελλάδα έχει πέσει ΦΤΩΧΕΙΑ, και θες μεγάλε να κομομήσεις και έχεις την απαίτηση ο άλλος να δώσει 15γιούργια και να μη γαμηθεί κατέβασμα από το νετ να δίνεις καλές παραγωγές. Δεν χρειάζεται να κάνεις γυρίσματα στη Χαβάη και μαλακίες έξοδα, Τσόντα πάνω απ όλα = ΚΑΛΟ ΓΑΜΗΣΙ, άντε και κανά πιο αναγνωρίσιμο μουνι έτσι για την ίντριγκα/κράχτη.
ΤΕΛΟΣ.
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.000
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού