Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
σηκωνομαι το πρωι τις κυριακης με μεγαλες ορεξεις ...ηστερα απο ενα σαβατο φουλ στη δουλεια περνω την αποφαση να κανω ενα κυριακατικο δωρο στον εαυτο μου και το πρωτο μου σιτυ τουρ..κλεινω το ραντεβου για τισ 12 το πρωι..φτανω στο ραντεβου 15 λεπτα πριν και στελνω μηνυμα στο πρακτορειο οτι ειμαι πιο νωρις στη συναντηση και μου λενε να ανεβω !!μπενω μεσα πολυ ορεο κοριτσακι πανω απο 22 χρονων με τιποτα με πολυ ορεα ματακια και προσωπακι γλυκα για μεγαλες αμαρτιες!!καλημεριζομαστε με τη κορασισ και αρχιζω να μπενω στο κυριως θεμα για να εξακριβωσβ προθεσεις ριχνω το πρωτο γλοσοφιλο και παρατηρω οτι η κοπελα το αποφευγε αντε λεω να κανω μπανιο και βλεπουμε εκει ποθ εχω αρχισει και ξεντυνομαι να μπω στο μπανιερο την περνω παλι αγκαλια και ριχνω φιλι αλλα χωρις την απαραιτητη ανταποκριση ...εκει εφαγε το μαυρο η κοπελα !!!το μπουλο τις λεω φευγω!!!ε οχι 400 ευρω και να μασ κανει και τη δυσκολη..μου λεει στηλε μηνυμα σε παρακαλω στο πρακτορειο γιατι και εχτεσ ειχα προβλημα με καπιον πελατη και εφυγε (α καλα λεω δεν ημουνα μονο εγω που την πηρα γραμμη)προφανος ητανε ο συναγωνιστης που εγραψε την προηγουμενη κριτικη!!!σεβασμος και μαυρο μονο ετσι μπορει να γινει κατι και να μην την παταμε και θελω να πω επισησ οτι μολις δουμε οτι κατι μας ζαλαει τα μπογαλακια μασ και σε αλλη παραλια !!πεδια εμεις εχουμε τη δυναμη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού