Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και παρακολουθω συχνα το σαιτ γραφω σπανια και ειναι η πρωτη μου κριτικη, και βεβαια να ξεκαθαρισω δεν ειμαι συχνος επισκεπτης των ct.Αν εξαιρεσουμε το ξενοδοχειο που δεν ειναι κεντρο που εμενα βεβαια με βολεψε η κοπελλα ειναι δροσερη καταπληκτικη με πολυ ορεξη για σεξ και πολυ ομορφο κορμι .Ξεκινησαμε με ντουζακι απο εμενα και εκεινη και μετα εδωσε ρεσιταλ πεοθυλασμου!!!!το μουνακι της ειναι πεντακαθαρο ξυρισμενο με ενα μικρο τουφακι οπως φαινεται και στην φωτο,οταν καθησε επανω μου με εβαλε σε τετοια θεση να μπορω να βλεπω στον καθρεπτη οπως εβλεπε και εκεινη το μεσα εξω μεσα της,αφου τελειωσα την πρωτη φορα ξανα ντουζακι εγω κι εκεινη και μετα 5 λεπτα ξεκινησε ο δευτερος γυρος με τον ιδιο ενθουσιασμο απο μερους της και πολυ βαθιες πιπες(χανοταν ολος στο στομα της!!!!)στον δευτερο γυρο πηρα την πρωτοβουλια εγω και δοκιμασα ολες τις στασεις με αποκορυφωμα το στησιμο στα 4 με δαχτυλακι στον ομορφο κωλο της που φαινοταν δουλεμενος που εγω ομως δεν δοκιμασα γιατι δεν ειμαι φαν του ειδους.Επειδη δεν εχω παει με πολλα ct μπορω να πω οτι ηταν η 2η καλυτερη μετα την Missy και δεν εκλαψα τα λεφτα που εδωσα που βεβαια ηταν και 200 ευρω και οχι 250 η 300 ευρω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
267
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού