Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν και ειχα καιρο να ασχοληθώ απο το αθλημα(ατιμη κοινωνια , γιατι να μην ειμαστε σουηδια να καθαριζουμε κανα τριχιλιαρο το μηνα)αποφασισα να κανω για λιγο καιρο υπομονη να βαλω κανα φραγκο στην ακρη και να τα σπρωξω σε καποια που μου εκανε μπαμ απο τις φωτογραφιεσ τις.Ετσι αποφασισα να τα "δωρισω" στο ευαγες ιδρυμα που ακουει στο ονομα wendy η christina η julia η οπως θελετε πειτε την.Λογω οτι θα κατεβαινα απο επαρχια κρατουσα μια πισινη γιατι ηξερα οτι εχω να κανω με μαλακες(το πρακτωρειο της)και ειμουν καπως ετοιμος για ολα.Μεχρι να φτασω στο γνωστο ξενοδοχειο ολα κυλουσαν μια χαρα.Συννενοηση καλη με email kai sms.Μολις ομως εφτασα στο ξενοδοχειο μου εστειλαν τον αριθμο του δωματιου της με 15 λεπτα καθυστερηση και βρεθηκα μαζι της μετα απο αλλα 10 γιατι εκεινη ηταν εκτος δωματιου.Κάπου εκει με ειχαν ζωσει πραγματικα τα φιδια και σκεφτομουν οτι με τις παναγιες που θα ετρωγαν θα αλλαζα ενορια.Καπου εκει ομως σκαει και η JULIA -WENDY -CHRISTINA και χανω το φως μου.Μιλαμε για οπλο..και μαλιστα καλασνικοφ.Ελαφρυ ματζοβολο χωρις να παθαινει εμπλοκες.Μιλαμε για πολυ κοριτσαρο.Μελαχροινη, λεπτη χωρις να ειναι ανορεξικη,με ματαρες .Η φωτο 3και 4 ειναι που ειναι πολυ κοντα σε αυτο που ειδα.Καπου εκει ηρεμησα και αφου περασαμε επιτελους στο δωματιο και γδυθηκε παραλιγο να βουτηξω στην πισινα του ξενοδοχειου....απο το μπαλκονι..Τι μουναρος ηταν αυτος...Παω στο ντους τρεχοντας και βγαινω ακομα ποιο γρηγορα.Επιθεση στην νεαρα λοιπον που στους 2 πρωτους γυρους με εκανε να σκεφτω σοβαρα αν θα πρεπει να ξεκινησω γυμναστηριο.Deep throat με gagging,σαλιο να ποτισεις παρκο και γαμησι που σε κανει να θες να αφησεις την τελευταια σου ανασα πανω της.Κριμα που δεν ειχα και αλλα λεφτα να παρω και αυτον τον κωλο.Στον τελευταιο γυρο την περιποιηθηκα πρωτα καλα και μετα απο πολυ γλειψιμο τις εριξα το τελευταιο χερι το οποιο θελω να πιστευω οτι πορνοσταρ η οχι την εστειλε και αυτην.Καταθεση στο στοματακι της ..τα φτυνει και αμεσως γυρναει και με αρχιζει σε ενα ατελειωτo gagging την τελευταια μιση ωρα.Με το μυαλο οτι η ωρα τελειωνει..την περνω στον καναπε και μετα απο 5 λεπτο σφυροκοπημα της τα δινω στο προσωπακι της..Αρρωστεια..Κανω μπανιο και ξεκιναω να ντυνομε..και καπου εκει καταλαβαινω οτι εχω κανει την μαλακια του αιωνα γιατι μαλλον μπορουσα να κατσω κανα μισαωρο ακομα χωρις να δωσω αλλα euro (δεν καταλαβα εαν εκεινη γουσταρε τοσο πολυ η εαν της το ειπε το πρακτωρειο λογω της αρχικης καθυστερησης,αν και τελικα εκατσα 2 ωρες ουτος η αλλος).Εν κατακλειδη, μουνι που σε αρρωσταινει ,αν και πιτσιρικα ειναι παλεμαχη στην πουτσα και δεν κολλαει και δεν μασαει πουθενα. Αν με χαλασε κατι;Φυσικα οι αρχικες μαλακιες του πρακτωρειου ( αν και με αυτα που εχω διαβασει και τυχερος πρεπει να ειμαι)και το οτι μιλαει μονο ρωσσικα.Αν θα την ξαναεπαιρνα;..για 2 ζωες και λιγο ειναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού