Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κριτική αυτή την έγραψα στο ανάλογο trend αλλά επειδή κάποιοι φίλοι μου το ζήτησαν την μεταφέρω και εδώ. Όπως ανάφεραν ήδη οι συναγωνιστές το πρακτορείο είναι άμεσης εξυπηρέτησης και η συνεννόηση γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα. Η Crystal είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα κορασίδας που έχει την εμφάνιση χωρίς να έχει την «άνεση». Για μένα η εμφάνιση, το service και η συμπεριφορά είναι ισοδύναμα κριτήρια, χωρίς κανένα να υπερτερεί του άλλου. Η κοπέλα λοιπόν είναι περίπου όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, ψηλή και όμορφη (αν και όχι ο τύπος μου, είναι όμορφη), θα έλεγα ίσως η δεύτερη καλύτερη σε εμφάνιση που έχω συναντήσει μετά την Martina. Στην ουσία όμως. Η συμμετοχή στο sex είναι κάτω της βάσης. Δεν είναι αρνητική, απλά είναι «αλλού». Ότι κάνετε, πρέπει να το κάνετε μόνοι σας. Η πίπα αεριτζίδικη, dfk δεν έπαιξε, το μόνο που έσωζε την κατάσταση ήταν η συμπεριφορά. Γενικά είναι ευγενική και δεν λέει όχι. Οπότε αν δεν μασάτε, δεν σας ενδιαφέρουν και πολύ τα προκαταρτικά και γουστάρετε να την στήσετε στα 4 (που μάλλον την προτιμάει σαν στάση) και να της αλλάξετε τα φώτα δεν νομίζω ότι θα σας κακοπέσει. Αν όμως ψάχνεται για κάτι παραπάνω, για κάποια που να δείχνει πως δεν κάνει αγγαρεία, δεν τα περιμένει όλα από εσάς και κάποια που σας δείχνει έμπρακτα ότι έχετε την απόλυτη προσοχή της, τότε δεν σας κάνει. Εντάξει μπορεί να είναι άνω του μέσου όρου από εμφάνιση αλλά προσωπικά δεν θα ήθελα μια απλή κούκλα, θα προτιμούσα κάτι πιο «ζωντανό» που συμμετέχει. Μπορεί να φταίει η απειρία της, ίσως να είναι ακόμα στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα, αλλά όταν πληρώνεσαι για επαγγελματίας καλό θα είναι να αποδίδεις και ανάλογα ή έστω να δείχνεις ότι προσπαθείς να βελτιωθείς. Δυστυχώς, από ότι βλέπω, αυτό το διαπίστωσαν και όλοι οι συναγωνιστές πριν από μένα, και ενώ στην εμφάνιση έχουμε όλοι υψηλή βαθμολογία, στην συμμετοχή υπάρχει πρόβλημα. Η μόνη απορία που έχω είναι αν ήταν έτσι από την αρχή, αφού οι αρχικές κριτικές ήταν μάλλον διθυραμβικές, ή απλά βαρέθηκε στην πορεία. Προτείνεται λοιπόν σε όσους δίνουν έμφαση στην εμφάνιση και δεν τους ενδιαφέρουν οι πρωτοβουλίες και η συμμετοχή. Δεν προτείνεται σε όσους θέλουν PSE και προτιμούν τις έμπειρες. Θεωρώ ότι στα 200 περιλαμβάνεται και το 5* ξενοδοχείο και ότι κάπου αλλού η τιμή θα έπαιζε γύρω στα 160 όπως με άλλα CT κάτι που θα ήταν πιο κοντά στο fair value.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού