Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βασικά είχα σημειώσει την Karla από το Avant αλλά επειδή ο χρόνος δεν βόλεψε - μάλλον μου την έφαγε ο συναγωνιστής wiser - διαλέξαμε Gabriela για λόγους που σχετίζονται με την προηγούμενη κριτική του medaphoar. Λοιπόν με δύο λόγια. Το ξενοδοχείο γνωστό που χρησιμοποιούν πολλά CT στην πλατεία του ήρωα. Η συνεννόηση γρήγορη και καλή δεδομένου ότι η ώρα μεταξύ sms και συνάντησης ήταν ελάχιστη και το πρακτορείο ήταν ελαστικό ως προς το χρόνο (αυτοί θελαν αργότερα, εγώ νωρίτερα – τα βρήκαμε στην μέση). Η Gabriela. Όπως ακριβώς λέει ο medaphoar, η κοπέλα είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, έχει όμορφο πρόσωπο αλλά μερικά (?) περιττά κιλά, πράγμα που γνωρίζει για αυτό μου έδωσε και την εντύπωση ότι είναι διστακτική στο να μείνει εντελώς γυμνή. Τα Αγγλικά της δεν είναι άσχημα αλλά προσοχή μην σας φάει την ώρα με συζήτηση. Γενικά είναι ευγενική και ευχάριστη στην συνάντηση. Εγώ έφαγα χρόνο με τις συστάσεις με αποτέλεσμα να τελειώσει ο πρώτος γύρος μόλις 15 λεπτά πριν την λήξη του αγώνα. Μου έκανε εντύπωση όμως ότι με έστειλε γρήγορα στο μπάνιο για ντους ώστε να προλάβουμε και ένα δεύτερο μπαλάκι. Αν και την είδα που έριξε μια κλεφτή ματιά στο ρολόι δεν έδειξε να είχε πρόβλημα αφού στο τέλος μιλήσαμε και λίγο τρώγοντας κανένα 10 λεπτό μετά το σφύριγμα. Στα μείον της συνάντησης το αδιάφορο dfk αν και το προσπαθεί δεν της βγαίνει καθόλου, και τα extra κιλά. Στα συν… αν σας αρέσει η εξερεύνηση με τα δάκτυλα η κορασίδα δέχεται ευχάριστα 2 -3 και το ευχαριστιέται – όχι με βάση τις φωνές και τις εκφράσεις της που σίγουρα το δείχνουν αλλά και με βάση την υγρασία που κυμαίνετε σε μεγάλα επίπεδα και είναι πιο αξιόπιστος μάρτυρας. Για την πίσω είσοδο, αν και προσπάθησα να εξακριβώσω τον τίτλο του συναγωνιστή κατάφερα μόνο ένα και επειδή είδα ότι πόναγε, αποτραβήχτηκα. Μία ακόμη διαφορά με τον προηγούμενο είναι ότι η πίπα της δεν ήταν καθόλου κακή. Δεν ξέρω αν βελτιώθηκε από τότε αλλά μου έδωσε την εντύπωση του αν θέλει να ασχοληθεί με την ησυχία της τα πάει καλά, αν θέλει να βιαστεί λίγο (βλ. το δεύτερο μπαλάκι) τότε τα χάνει. Με λίγα λόγια. Δεν συνιστάτε σε όσους ψάχνουν εμφάνιση μοντέλου ή λαμπάδας. Τα κιλά είναι αρκετά για να σας απογοητεύσουν. Κατά την γνώμη μου δεν κάνει για PSE, μόνο για GFE. Ευχάριστη παρέα, ευγενική, με καλή συμμετοχή συνιστάτε για ήρεμες καταστάσεις και για αυτούς που τους αρέσει ο συγκεκριμένος σωματότυπος ή γενικά τους κάνουν κλικ συγκεκριμένα πράγματα στην εμφάνιση και στο sex. Τα 225 μου φαίνονται τσιμπημένη σαν τιμή, νομίζω ότι κάπου στα 200 θα ήταν πιο κοντά στο fair value και αυτό γιατί το hotel είναι 5*. Πάντως τα χρήματα σας δεν θα τα κλάψετε αν πάτε συνειδητοποιημένος και έχετε διαβάσει τις κριτικές. PS. Ο τίτλος αναφέρεται προφανώς στα σωματικά της προσόντα (όπως αυτά είναι εμφανή και από τις φωτογραφίες).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 18, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
225
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού