Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η τορυ μας λοιπον...Αρχικα ευκολη συνεννοηση με το γραφειο με sms στα αγγλικα μονο.Παω σε ενα απο τα ξενοδοχεία τα γνωστα με σκοπο να την κανω αν δεν ειναι η κοπελα των φωτογραφιων.Ανοιγει η πορτα και βλεπω μια πολυ ομορφη κοπελα με τις βυζαρες της να ξεχειλίζουν.Εκει φυσικα εφυγαν ολες οι σκεψεις για οπισθοχωρηση.Εμφανισιακα λοιπον ειναι η κοπελα των φωτο.Πολυ ομορφο προσωπο ξαναλεω οτι ειναι υποκειμενικό αν ειναι 8-9-10.Σωμα πολυ ωραιο για τ γουστα μου με τουρλωτη ΚΩΛΑΡΑ την οποια παιζει να παπαριασα απο το γλυψιμο.Βυζια σιλικονατα αλλα με καλη αφη.Στον αγωνα δεν λεει οχι σε στασεις αντεχει σφυροκοπημα και γλυφει κωλο σαν τρεληΝαι! Γουσταρει το γλυφομουνι και γκαυλωνει.Τα αρνητικα ειναι οτι δεν μπορει deepthroat δεν δινει κωλο αν και αφηνει δαχτυλα και στο σοσιαλ μπορει ΑΝΕΤΑ να ξεφυγει.Μιλησαμε για πολλα θεματα και ηταν ενδιαφερον αλλα δεν πηγα εκει για να μιλησουμε.Δεν εκανε μπανιο ουτε πριν ουτε ενδιαμεσα αλλα δεν βρηκα ιχνος βρωμιας η μυρωδια ασχημη.Το δεν τηρήθηκαν οι υπηρεσίες το εβαλα γτ ενω ηθελα ν κανω cif μου ειπε στα βυζια.Αν και η αληθεια ειναι οτι μου ειπε οτι προτιμαει εκει οχι να ΜΗΝ κανω cif.Το ισως να την ξανασυναντουσα ειναι επειδη εγω ψαχνω σχεδον αποκλειστικά pse καταστασεις και η κοπελα δεν στο βγαζει αυτο.Οταν πηγαινε να γινει πιο rough κατασταση εβλεπα οτι δεν ηθελε/μπορουσε να ακολουθήσει.Σε γενικες γραμμες απο τις πιο ομορφες/γλυκες κοπελες με ματαρες που ζαλιζουνΈρωτας ορεξη να σε ευχαριστήσει αλλα οχι pse.Οσοι θελετε μια πολυ ομορφη κοπελα και πιο gfe πραγματα νομιζω θα γουσταρετε αρκετα...αυτα τα ολιγα κυριοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.087
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, delipas, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού