Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη, εχει να κανει με παλιες μου συνευρεσεις με την κορασιδα με την οποια εχω παει 3 φορες απλα ειπα να πω την γνωμη μου. Θα συμφωνησω με τους συναγωνιστες απο κατω οτι ειναι γενικα μια καλη περιπτωση αλλα πολυ skinny. Εχει σιλικονατα βυζια, σκληρα στην αφη με τεραστιες ρωγες και δεν λεει οχι σε τιποτα. Αγγλικα πολυ φτωχα και πολυ ελαφρια για να την κουμανταρεις δεξια και αριστερα. Η πρωτη φορα ηταν αρκετα καλα, την 2η θυμαμαι πως με αρπαξε απο την πορτα, κατεβασε το παντελονι μου και μου αρχισε την πιπα με λυσσα, ακολουθησε αγριο σεξ και ξεκωλιασμα. Η 3η φορα ηταν καπως πιο light με τις ιδιες μεν υπηρεσιες. Γενικως αξιζει μια δοκιμη αλλα οχι και για πολλα πολλα. Μετα απο 3 φορες δεν νομιζω να την ξαναπροτιμησω μονο σε περιπτωση αν δεν ειχα αλλη επιλογη. Πλεον αυξησε και το κασε της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 14, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
4.251
Πόντοι:
6.817
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ydroxoos7, TOMCRUISE, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Φίλε η είσαι τρελός η θέλεις να τρελάνεις εμάς. Έχει πάει 3 φορές με μια πουτανα που την πλήρωσες 180 και βάζεις απόδοση τιμής 5Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Την έχεις θάψει στην βαθμολογία και έχεις πάει και 3 φορές μαζί της, τι πεινούν μερικοί είναι αδιανόητο Μαλακία
29 Οκτωβρίου, 2018
ε ρε σκαλωμα ολοι με την βαθμολογια, καλλιστεια θα περασουν και δε το ξερω;

το οτι πηγα 3 φορες μαζι της δε σημαινει κατι απαραιτητα, δεν υπηρχε κατι καλυτερο διαθεσιμο την εκαστοτε στιγμη, οσο για την αποδοση τιμης ε ναι ρε φιλε για αυτα που προσφερει ειναι πολλα τα 180. Τι δε καταλαβαινεις;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2