Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
νομιζω οτι τα πολλα λογια περιττευουν για αυτην τη κοπελα..συναντηση σε γνωστο ξενοδοχειο με αρκετη επιφυλαξη στην αρχη μιας και ηταν η πρωτη φορα που εκανα κατι τετοιο.με το ανοιγμα της πορτας ομως αντικρυσα κατι πολυ καλυτερο απο αυτο που περιμενα.κοπελα απλη φιλικη χωρις να βιαζεται αν και σε αυτο το θεμα αν δεν παρεις πρωτοβουλια ισως μονο να μιλας μαζι της για ωρα απλα.. πολυ καλυτερη απο της φωτο εμφανισιακα κ πολυ εντυπωσιακη. μετα απο ενα ντουζακι(το μπανιο ψιλομπιχλε δυστυχως)μπηκαμε κατευθειαν στο ψητο..εκει εδειξε την τεχνη της...επι αρκετα λεπτα φιλοι μου η κοπελα μου εκανε απιστευτη πιπα και εδειχνε να το ευχαριστιοταν χωρις ιχνος αγγαρειας.. ειμαι 30χρονων με αρκετες γνωριμιες θα ελεγα αλλα για πρωτη φορα ενοιωσα τοσο εκστασιασμενος χωρις πλακα.. η κοπελα μου τον ξεριζωσε στην κυριολεξια και τον ξεζουμισε..δεν εχει φυγει απο τον νου μου αυτο ειδικα οταν με κοιταζε στα ματια με αυτο το υπεροχο και προστυχο βλεμμα απο τα πανεμορφα ματια της..δυστυχως ημουν για 1 μονο ωρα μαζι της και επεσα σε φαση που ηταν ελαφρως κουρασμενη ομως δεν μετανοιωσα σε καμμια περιπτωση τα χρηματα που εδωσα και φυσικα θα ηθελα ξανα να τη συναντησω στο μελλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού