Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(αλλη μια χρωστουμενη κριτικη)

Η συναντηση εγινε πριν απο καποιους μηνες σε ξενοδοχειο στα Χανια. Η κοπελα σε υπηρεσιες ειναι καλη αλλα δυστυχως ειναι τοσο αδυνατη που αισθανεσαι οτι γαμας ενα πτωμα (ευτυχως εχει φτιαξει το βυζι γιατι αλλιως θα ηταν ακομα χειροτερη). Ειδικα στο προσωπο, κανει πολυ κακη εντυπωση και ηταν εκεινο που τελικα με ξεκαυλωσε και εφυγα νωριτερα απο τη 1 ωρα που ειχα κλεισει. Θυμαμαι οτι η πιπα της ηταν μακραν η βαθυτερη που μου εχουν κανει και ειμαι αρκετα μεγαλος. Πνιγοταν μονη της και ενω τον επαιρνε ολο μεσα, τη ζοριζα κι αλλο εγω (πιο πολυ απο απορια να δω που θα φτασει, ειχα τρελαθει) και αυτη ουτε που καταλαβε τιποτα. Απιστευτο deepthroat πραγματικα. Στο σεξ ηταν ενεργη, αλλα οσο την εβλεπα, τοσο μου επεφτε, γιατι ο σωματοτυπος της δεν ειναι καθολου του γουστου μου και δε μπορουσα να κρατησω στυση, παρολο που προσπαθουσε. Σε καποια φαση το καταλαβε και με ρωτησε αν κανει κατι κακα, αν θελω να κανουμε κατι αλλο, αν δεν μου αρεσει ως γυναικα και διαφορα αλλα (με ρωτουσε επι 1 λεπτο), αλλα εγω ηθελα να ριξω ενα μπαλακι τουλαχιστον πριν το ληξω, αλλα δεν ηθελα και να την πληγωσω γιατι μου φανηκε ειλικρινης στις ερωτησεις της. Αφου τελειωσα με τη βαθια πιπα της σχεδον στο λαρυγγι της, πηγε να τα φτυσει και μπηκα να κανω μπανιο. Βγαινοντας, της ειπα οτι θα φυγω και μου ειπε ΟΚ συγκαταβατικα. Το ειχε καταλαβει αλλωστε. Ντυθηκα λοιπον και οταν σηκωθηκα, εκανε κατι που δεν το εχει κανει καμια αλλη και πραγματικα με εντυπωσιασε. Πηγε (πριν της το ζητησω εγω, κατι που το ειχα σκοπο και θα το εκανα) και εφερε τα λεφτα που της ειχα δωσει για να μου γυρισει πισω τη διαφορα. Ειχα πληρωσει για μια ωρα και εξτρα cim, cif και anal. Εγινε μονο το cim και εφυγα στο σαρανταλεπτο. Της λεω ΟΚ και ξεκιναει να μου δινει λεφτα. Μου δινει για το anal, μου δινει για το cif, μου δινει για το cim (αν και εγινε κανονικα) και εκει τη σταματησα γιατι καταλαβα οτι ειναι τιμια κοπελα και δεν ηθελα να τη στεναχωρησω αλλο, αφου ηδη της ειχα δειξει οτι δε μου αρεσε ως γυναικα. Της αφησα λοιπον τα λεφτα για το εικοσαλεπτο της διαφορας και εφυγα, αποχαιρετωντας την. Πολυ τιμια λοιπον και με καλες υπηρεσιες, αλλα δυστυχως σε εμφανιση τα χαλαει πολυ για μενα και δε θα την ξαναεβλεπα. Σε αλλους βεβαια μπορει να αρεσει, γουστα ειναι αυτα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, geroksouras και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Όπως τα λες, από τους καλύτερους χαρακτήρες η κοπέλα. Αν είχε 10 κιλάκια παραπάνω πραγματικά θα σφύραγε....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1