Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτέλους καταφερα να δω το απωθημενάκι μου και τελικά άξιζε η αναμονή...Λοιπόν...

Πρακτορείο άνετη και επαγγελματική συνεννόηση. Στο φτερο κλείσιμο του ραντεβου,το ξενοδοχειο της κοπέλας το είχα παραμονή του ραντεβου και κανένα απρόοπτο δεν συνέβη

H Donna υπήρξε κυρία στα services της.Δεν αρνήθηκε τίποτα,έπεσε με ζήλο στο έργο και ικανοποήσε κάθε μου επιθυμία και ανάγκη.Πολύ καλή συμμετοχή στο κρεββάτι με τις απαραίτητες φωνουλες όπου το ένιωθε και της έβγαινε.Γενικά πολύ ενεργητική και πρόθυμη.

Το σώμα της είναι καταπλξηκτικό και αν το γύμναζε λίγο θα ήταν σουπερ.Δεν σημαίνει ότι είναι χαλαρό,απλά είναι η λεπτομέρια που λείπει. Εκεί που είδα μια διαφορά ήταν στο πρόσωπο όπου δεν είναι ακριβώς όπως τις φωτό.Θα έλεγα ότι στο 80% ομοιότητας. Το θέαμα ομως δεν με απώθησε και δεν αποθάρρυνε καθόλου

Τέλειωμα πρώτου γύρου στο στόμα της και καθάρισμα μέχρι τελευταίας σταγόνας.

Μετά κουβεντουλα όπου δείχνει να είναι ένα αρκετά έξυπνο άτομο, πολύ ευχάριστο και με πολύ γνώση αγγλικών

Ακολουθησαν 2 γύροι ακόμα όπου η Donna ανταποκρίθηκε αρκετά καλά αν και μου φάνηκε λίγο κουρασμένη στο 3 γύρο(ήταν και η ώρα περασμένη είχε και ένα ψιλογεμάτο βραδινό πρόγραμμα, δικαιολογείται...άνθρωπος είναι και αυτή) αλλά χωρίς να με ξενερώσει και να χαλάσει

Γενική εικόνα:Αξιζε την αναμονή και τις στραβές που μου τύχαιναν και δεν την συναντουσα και προσωπικά θα την ξαναδώ όποτε έρχεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
8
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού