Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Super Donna!Αυτή η λέξη αντικατοπτρίζει την άποψη μου για αυτό το καβλιάρικο μωρό!Τρίτη μεσημεράκι πάω στο γνωστό κεντρικό ξενοδοχείο και κατευθείαν στο δωμάτιο της.Χτυπάω,ανοίγει η πόρτα και βλέπω έναν μούναρο στο 180(με 10-ποντα τακούνια).Με υποδέχτηκε με ένα πολύ ωραίο κολάν και ένα κολλητό μπλουζάκι που αναδείκνυε το υπέροχα σχηματισμένο σώμα της.Κλασσική περίπτωση γκόμενας που όταν μπαίνει σε εναν χώρο τραβάει όλα τα αντρικά βλέμματα.Με το χαμόγελο στα χείλη,που λέτε,κάθομαι και ξεκινάμε μια χαλαρή κουβεντούλα για 10 λεπτά.Στη συνέχεια πήγα για μπανάκι και επέστρεψα κατευθείαν για να ξεκινήσει ο πόλεμος.Το γεγονός ότι η κοπέλα δεν είχε πολλά bookings συν και το καβλιάρικο στυλάκι της με είχαν προετοιμάσει με τον καλύτερο τρόπο(εν τέλει είχα δίκιο).Ξεκινάμε γλωσσόφιλα στα οποία πήγε να μου ρουφήξει όλη την γλώσσα.Τρομερή παιδιά.Αφού λοιπόν πέρασε κανα 5λεπτο βγάζει η κυρία το εργαλειο και αρχίζει να το πιπώνει.Παίδες η πίπα της είναι απο τις top 5 τουλαχιστον.Απάλη χρήση χείλιων με ταυτόχρονο deep throat και εξαιρετική χρήση γλώσσας.Με κοίταζε με αυτά τα πανέμορφα και πρόστυχα μάτια και μου έλεγε:"Fuck my face you fucker!"Και αφού την έπνιγα μου τον έφτυνε όπως άρμοζε.Μιλάμε για πίπα σεμιναρίου και άνω.Αφού λοιπόν την άφησα να δουλέψει με το εργαλείο για κανά 15λεπτο την έβαλα στα τέσσερα και ξεκινήσα την μάχη.Μιλάμε η γκόμενα έχει απίστευτα στησίματα,τρελα πανέμορφο κώλο(όχι όμως σαν της Jane) και τρελές αντοχές.Προσπάθησα να την ξεσκίσω αλλά αυτή μάλλον με ξέσκισε πρώτα.Αλλάζω στάση και την βάζω στο ιερααποστολικό.Εκεί να δείτε γλέντι.Κουνήματα,να με σπρώχνει και όλη την ώρα να ζητά περισσότερο.Δεν νομίzω να υποκρινόταν,αλλά και να το έκανε,το έκανε πολύ επαγγελματικά και σωστά.Χωρίς υπερβολίκες φωνές και παρόμοιες παπαριές.Αφού λοιπόν βγάζαμε κυριολεκτικά τα μάτια μας για 30 λεπτά,της λέω:"Now baby its time for your ass".Την γυρνάω πάλι στα τέσσερα και εισέρχομαι με τις γνωστές δυσκολίες.Η κωλοτριπίδα της είναι δουλεμένη αλλά όχι όπως ανάλογων πορνοστάρ.Παιδιά εκεί να δείτε γλέντι.Η Donna δείχνει πραγματικά να ευχαριστιέται το anal και όταν ζεστάθηκε με ξετίναξε.Είμαι νέος,καλογυμνασμένος και με πολύ καλή αντοχή.Πρωτη φορά μου συνέβη κάτι τέτοιο.Πηδιόμασταν για 1 ώρα non stop(δεν το είχα πάρει χαμπάρι)με τέτοια ορμή.Απίστευτο!Οπότε την βάζω να σκύψει και της ρίχνω ότι είχα και δεν είχα στο πρόσωπο. Τα πήρε με ευχαρίστηση και με καθάρισε κιόλας με την γλώσσα της.Πάω κάνω μπανάκι και επιστρέφω για χαλάρωμα πριν τον δεύτερο γύρο.Ετσί για να καταλάβετε το κάναμε άλλες 2 φορές.Την δεύτερη για 30 λεπτά και την τρίτη κοντά στην 1 ώρα πάλι.Τρομερό εργαλείο.Αν επισκεφτόταν το γυμναστήριο που και που θα την αποκαλούσα απο τις top 3.'Οχι ότι υπάρχει θέμα εμφάνισης.Είναι νέα με πολύ καλό σώμα,απλώς δείχνει κάποια πολύ μικρά σημάδια χαλάρωσης στην κοιλιά,στα πόδια και στον κώλο.Όσον αφορά το στήθος της είναι το τέλειο για μένα. 2άρι που σου γεμίζει το χέρι με πολύ ωραία ρώγα,που καβλώνει όταν την πιπιλάς.Ούτε μικρό ούτε μεγάλο.Τέλος σχετικά με μια άλλη κριτική,που έγραφε ότι τρώει χρόνο,αναφέρω ότι όντως στην κοπέλα αρέσει η συζήτηση.Αλλά πραγματικά της αρέσει.Δεν το κάνει για να φάει χρόνο.Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα και αυτό έγινε με εμένα.Απο τις 3 ώρες πηδιόμασταν για 2,30 ώρες σχεδόν.Δεν θα ήθελα και 30 λεπτά χαλάρωμα?Τέλος αναφέρω την αρκετά καλή χρήση των αγγλικών και το διπλό κέρασμα απο το μίνι μπάρ.Η κοπέλα αξίζει παιδιά.Είναι μηχανή του σέξ και αν κάποιος αντέχει και μπορεί να κουμαντάρει τέτοια μωρά, του προτείνω να την δοκιμάσει!Δεν θα χάσει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού