Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι πιπίνι και για αυτό την είχα στα υπόψιν αλλά δεν μου έκανε και κλικ στις φωτογραφίες για να κλείσω αμέσως.

Τα καλά λόγια όμως των 2 «συναγωνιστών» πιο κάτω με έκαναν να κανονίσω την συνάντηση.

Τέλεια υποδοχή όπως ακριβώς με αρέσει.

Ντυμένη ωραία, με sexy μαύρα εσώρουχα, ψηλοτάκουνα, και περιποιημένη από την κορυφή ως τα νύχια.

Όμορφο πρόσωπο με ωραία μάτια, και πάρα πολύ ωραία βαμμένη.

Ψηλή ακριβώς όσο γράφει στο προφίλ της 1,80 γιατί τόσο είμαι και εγώ και όταν φιλιόμασταν γυμνοί μετά το ντους ήμασταν ισα-ισα.

Ωραίο σώμα με όλα τα καλά της ηλικίας της, στρογγυλό κωλαράκι και το μόνο μείον για μένα είναι το πολύ μικρό στήθος.

Στην «μάχη» τώρα η πίπα της ήταν μέτρια, αλλά όταν την είπα να μην χρησιμοποιεί το χέρι της υπάκουσε αμέσως.

Την άφησα για λίγο να γλύφει μέχρι να την γυρίσω 69 για να ετοιμάσω το μουνάκι της και μετά την έβαλα σε reverse cow girl.

Για να μην τα πολυλογώ, κάναμε αρκετές στάσεις και στους 2 γύρους και η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, δίσταζε να πάρει πρωτοβουλίες αλλά ήταν πολύ πρόθυμη και έβλεπα καθαρά ότι ήθελε να με ευχαριστήσει, παρόλη την κούραση της γιατί ήταν η τελευταία της μέρα και απ’ότι κατάλαβα δεν την αφήσατε και πολύ ελεύθερο χρόνο.

Άργησα να αποφασίσω να τη επισκεφτώ, το σκεπτόμουν από την μέρα που έβαλε την κριτική ο yiaramis και ευτυχώς πήγα και πέρασα πάρα πολύ ωραία, ήταν ένα δυνατό gfe.

Όλα αυτά σε συνδυασμό με τα 200€ την ώρα και 350€ το 2ωρο την καθιστούν μια πολύ καλή «πρόταση» για το επόμενο tour πια, μια και εγώ την πρόλαβα στο «τσάφ».

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.450
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού