Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο τιτλος τα λεει ολα,οποιος εχει εστω και λιγο γουστο μπορει να καταλαβει οτι προκειται για ενα μπαζο,που σε καμια περιπτωση δε θα το γαμουσα με λεφτα,αλλα ουτε και τζαμπα Γαμήσου
Γνωστος μου κανονισε τιμη στα 100ε για μια ωρα(οταν δεχεσαι βρε σαυρα την τιμη,σημαινει οτι θα κανεις αυτα που αναγραφεις σαν υπηρεσιες με την τιμη που συμφωνησες,εκτος αν κανω καπου λαθος εγω)τελικα εκατσα 2 ωρες και πληρωσα 100ε,το θεμα ειναι οτι υπαρχουν πολλα αλλα στη συναντηση και πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολα τα στραβα συμβαινουν σε μενα Χμμμ;
Ξενοδοχειο Πριαμος η Ανδρομεδα Κεφάλι σε τοίχο! αρα καλα εκανα και εκοψα απο την τιμη.. Καπέλο
Μου ανοιξε την πορτα και ηταν με τα εσωρουχα και τα τακουνια,με το που ειδα την φατσα ειπα να την κανω με απευθειας μεταβολη,αλλα η μεγαλη αποχη και οι σαυρες που κυκλοφορουν στην πολη μας μ'εκανε και αλλαξα γνωμη Κεφάλι σε τοίχο!
Δευτερη ξενερα,με το που την πλησιασα και μου εσκασε ενα χαμογελο με ορισμενα δοντια απο την αριστερη πλευρα να λειπουν και τα υπολοιπα να ειναι σαν καρδιογραφημα Money Mouth
Αφου ξεπερασα και αυτο το σοκ,μου λεει κοιτα να δεις εμενα μου αρεσει να με φιλανε ολη την ωρα Money Mouth και το γλυκο εδεσε.. Ντροπή
Ξεπερασα τις ανασφαλειες μου και ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να την ξεσκισω.. Κατσικογάμης
Πιπα μετρια,καλο ειναι το deepthroat να το σβησει απο τις παρεχομενες υπηρεσιες γιατι δεν πρεπει να ξερει τι σημαινει βασικα και οχι τι ειναι Μαλακία
Την εβαλα για 69 και εβγαλε μια ξινιλα(κοπελια δεν κανουμε οτι θελεις εσυ,εμεις πληρωνουμε,αν το ξεχασες!!!)μαζι ειχε και μια περιεργη γευση αλλα πρεπει να ηταν απο κατουρημα και μαλλον βαριοταν να πλυθει Κεφάλι σε τοίχο!
Εκατσε απο πανω σε πρωτη σταση(ειχαμε ενα θεμα στην εισοδο μιας και ηταν κλειστο το μουνακι της,τελικα μονο εγω ειμαι ηρωας και γαμαω τετοιες σαυρες Κεφάλι σε τοίχο! )τον εφαγε καλα χωρις να πει τιποτα,επομενη σταση στα 4 οπου σε καποια στιγμη δεν ξερω αμα τον ειχα μεσα η εξω,πως να το πω ρε παιδι μου(πηγαδι,στοα,φαραγγι)ειχε χαθει η τριβη Μεγάλο χαμόγελο
Αυτη πρεπει να εχυσε σε καποια φαση απ οτι μου ειπε και μου λεει χυσε και συ,της λεω που τα θελεις και μου απανταει μεσα μου Κεφάλι σε τοίχο! λεω στομα η προσωπο?
Οχι οχι μεσα μου τα θελω,λεω οκ δε γαμεις(τελικα η πολυ καλοσυνη και η δημοκρατια σ'αυτη τη χωρα κανει μεγαλο κακο)
Παει για μπανιο,παω για μπανιο και εχει περασει καπου μιση ωρα,αναβει τσιγαρο χωρις καν να ρωτησει(εγω δεν καπνιζω)μαθηματα παιδειας και πολιτισμου στα 40 θα σε μαθω μωρη σαυρα?
Και εκει ξεκιναει την παρλα της οπου εκανε και δευτερο τσιγαρο παλι χωρις να ρωτησει(αγενεστατο πλασμα)βαρεθηκα να την ακουω να αποκαλει τον εαυτο της μοντελο(θεε και κυριε!!!)και οτι δουλευει με υψηλη κοινωνια και σχετικες μπουρδες Μαλακία
Σε καποια φαση την εκοψα για να κανουμε δευτερο γυρο αλλα επικαλεστηκε οτι εχει κοντινο ραντεβου και δεν προλαβαινουμε Μαλακία ξανα μανα παρλα(καπου στη μια ωρα μιλουσε)ξανα εγω διακοπη για να την πω για δευτερο γυρο,α τωρα πρεπει να φυγω απο το δωματιο γιατι περασε η ωρα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Θεικες ατακες Προσκύνημα να μας δουλευει το μπαζο...
Ρε που φτασαμε,στην Ελλαδα της κρισης του 2017 να δινεις στην αλλη 100ε και να σου κανει χαρη που σου καθεται!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.545
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, JOHN-PLAYER-SPECIAL, ΜrKavlopoulos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2017
Της λείπουν και δόντια τώρα....Χμμμ; Ρε πως αλλάζουν μερικοί άνθρωποι μέσα σε 2 χροννάκια...
21 Νοεμβρίου, 2017
Συνάδελφε, καταρχήν συγχαρητήρια γιατί είσαι ήρωας που έκατσες και έφαγες τη φόλα. Όμως δεν κατάλαβα. Τελικά το "μέσα" που είπε τι ήταν? Να χύσεις χωρίς προφυλακτικό στο μουνί της ή στο στόμα της?Χμμμ;
21 Νοεμβρίου, 2017
Και πριν 1 χρόνο τα ίδια πέρασα ισως και χειρότερα μια και μου ζητούσε να κρατηση την καπότα με το σπέρμα μου για άλλον πελάτη Κεφάλι σε τοίχο! ... άλλα δεν ήθελα να γράψω τίποτα γιατί με τόσες καλές κριτικές θα με περνούσαν για ψεύτη .
21 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιός θα σε έλεγε ψεύτη ρε φίλε και γιατί; Εγώ που έγραψα καλά λόγια για την τύπισσα πριν 2 χρόνια ήτανε. Δε σημαίνει ότι ισχύουν και τώρα. Κακώς δεν έγραψες.
21 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να χύσω στο μουνι της όπως την γαμουσα με το προφυλακτικο,δλδ στο προφυλακτικο αλλά μέσα της.
02 Δεκεμβρίου, 2017
Αζαζελ ο φακιρης μηπως σε βαζει και σενα σε λαθος μονοπατια? Σπασίκλας
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6