Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα δύσκολο καλοκαίρι, αποφασισα μετά από αρκετό καιρό να δοκιμάσω ξανά την απόδοση του βαλαντίου μου (είμαι πολλά χρόνια στο παιχνίδι, και κακώς που δεν ειχα μοιραστεί τις εμπειρείες μου νωρίτερα)

Εύκολη γρήγορη άμεση συνεννόηση, με ευγένεια. Τα Αγγλικά της είναι καλά και δεν υπήρξαν δυσκολίες στην επικοινωνία σε όλη την ωρα της συνευρεσης
Ήμουν στην ωρα μου και μου άνοιξε αμέσως. Όμορφη ΜΙΛΦ, λεπτή και καλοδιατηρημένη, με σεξυ κορμάκι, ζαρτιερες και ψηλοτάκουνα
Καθαρή, αρωματισμένη, με μουνακι που να μοσχομυριζει
Τα γλωσσόφιλα ξεκινησαν αβίαστα, βαθειά και υγρά. Το άγγιγμα της ήταν καβλωτικό και γρήγορα έπεσε στα γόνατα και μου τον πήρε βαθεια στο στόμα. Σκετη κάβλα. Μπηκε το σκουφακι και μπηκα μεσα της.
Στο πήδημα έχει όλη την διάθεση να συμμετέχει και να ικανοποιήσει. Επειδή η δική μου πρόθεση και διάθεση ειναι παντα και η ικανοποίηση της συντρόφου μου (πληρωμένης ή μη), η κοπέλα ανταποκρίθηκε με οργασμούς πριν την πρωτη μου κορυφωση στην κοιλια της
Ένα όμορφο ντους (σαν σχεση, οχι σαν πληρωμένη κοπέλα) και ένα ποτηρι κρασι, κουβέντα και δευτερος γύρος (με συμμετοχή της, και ενεργητικότητα όπως και ο πρωτος γύρος) με περισσοτερο σφυροκόπημα και μεγαλύτερη διάρκεια. Και από πάνω, και απο κάτω, και στα 4, στο στομα. Καβλώνει και το γουσταρει. Δεν υπήρχε υπερβολή και υποκρισία στο τι ενοιωθε και στην ικανοποίηση μας (αμοιβαία). Ο δευτερος οργασμός ήταν πανω στο ομορφο κωλαρακι της
Βαθυ υγρο φιλι, ντους, ξεκουραση, κρασι, κουβεντα, και τριτος γυρος (επαναληψη του δευτερου) ξεκινοντας με πιπα και δοκιμαζοντας καθε σταση (οχι ομως πρωκτικο)
Πληρες πακετο απο διαθεση, συμμετοχη, εμπειρια, ενεργητικοτητα
Μετα την τριτη κορυφωση και χαλαρώνοντας στο κρεβατι με το ποτηρι κρασι, μου προτεινε τριο με την φιλη της την Εμυ
Ισως σήμερα ή αυριο να το δοκιμασω σε διωρο. Θα σας κρατησω ενημερους

ΥΓ δεν μπορουσα να δωσω καλυτερη βαθμολογια απο αυτην που εδωσα (πιθανως γιατι ειμαι νεος στην ομαδα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chocolatito, mounoxeilakias, satyrus

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2016
500 ευρω???? πολύ ακριβα.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
20 Σεπτεμβρίου, 2016
η κοπελα απο υπηρεσιες ειναι πολυ καλυ αλλα πολυ αδυνατη πολυ ασχιμο σομα σε σταδιο διατροφικης ανορεξιας
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ηθελα GFE και καλο σεξ και καλη επικοινωνια στο κοινωνικο τμημα και μου τα εδωσε και στα δυο, οποτε τιμησε τα λεφτα της

Αν ηθελα πιπινι για sex marathon και PSE σαφως και δεν θα την επελεγα χθες

(Δεν διαφωνω ή υποτιμω κανενα σχολιο απο τους συναγωνιστες μου)

Σημερα θα την Παρω τριο με την φίλη της Emi (Χθες πηρα την Emi' ακολουθησει κριτικη και για εκεινη)
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πραγματι πολυ λεπτη, αλλα τιμησε τα λεφτα τηςΧαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4