Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Στην ερώτηση αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα απαντώ Σίγουρα !!! γιατί μέχρι τώρα δεν τα κατάφερα Χμμμ;

Προγραμματίζοντας από την πρωτεύουσα 3ήμερο ταξίδι για την μεγαλόνησο είπα να κλείσω εκ των προτέρων την Βαν γιατί μου φάνηκε πολύ ελκυστική και γιατί δύσκολα βρίσκεις κενά στο πρόγραμμα των κοριτσιών που κατεβαίνουν στην Κρήτη.

Ραντεβού κλεισμένο από πριν για 9-10μμ την επόμενη που θα ήμουν στο Ηράκλειο. Όλα τέλεια σκέφτηκα.

Καθαρός και ξεκούραστος περιμένω απαντητικό μήνυμα για επιβεβαίωση ξενοδοχείου και ακριβή ώρα. Ακόμη περιμένω με αποτέλεσμα το 250άρι να επενδυθεί στην όμορφη μελαχρινή Πολωνή του γνωστού strip club της πόλης. Αβέβαιη επένδυση με μηδενική απόδοση Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Επόμενη μέρα μετά από ένα ευγενικό μπινελίκι που έστειλα στη Βαν με sms μου ζήτησε/αν συγνώμη και κλείνω ραντεβού ξανά για την την πρωτεύουσα όπου θα έκανε μία στάση πριν ανέβει το κορίτσι - φάντασμα στη Σαλονίκη. 'Ετσι με είπαν για... και σκέφτομαι - ίσως την πετύχω και στο αερόπλανο

Μύνημα για επιβεβαίωση και ναι! πάλι στήσιμο. Εκνευρίζομαι αφάνταστα και αρχίζω τις κλήσεις που φυσικά δεν είχαν καμία απάντηση. Επιστροφή στην πόλη και προσπάθεια από άλλο νούμερο κινητού. Παπάρια.
Βλέπω πάντως στο ΕΝ έναν τύπο να έχει βάλει κριτική στις 7/7 για Θεσσαλονίκη αλλά πιστεύω ότι είναι τελείως fake όπως και άλλες που έχει το κορίτσι - φάντασμα.

Δεν θέλω την συμπόνοια κανενός γιατί στην Αθήνα την έπεσα στην Μπιάνκα από AGN και στην Πόλη στην Τίνα μας.

Εύχομαι στους συναγωνιστές Ghostbusters του κάμπου να την αιχμαλωτίσουν και να την φροντίσουν κατάλληλα.

Αν κανείς την πέτυχε και την κάρφωσε να πάει για εξορκιστής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2016
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sex volcano, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού