Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 20 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΝΑΙ, η γκόμενα είναι μούναρος, αλλά δεν κάνει γι' αυτή τη δουλειά...
Δεν τη συνάντησα στην Αθήνα που γράφω και η ημερομηνία είναι ενδεικτική (για ευνόητους λόγους). Δυστυχώς εκεί που τη συνάντησα είχα συνολικά μόνο 2-3 επιλογές, οπότε με το φθηνό πακέτο που λανσάρεται, απλά έπεσα στην παγίδα, παρότι βέβαια έγκυροι...αναλυτές παρακάτω είχαν προειδοποιήσει.
Πρόκειται για την πιο ντεκαβλέ φάση που έζησα στα τελευταία 30 χρόνια της ερωτικής ζωής μου. Μια κοπέλα που έχει το πακέτο (πρόσωπο, σώμα) αλλά δεν το χρησιμοποιεί για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Χαμόγελο για να πάρεις, πρέπει να ρίξεις αγκίστρι να το ψαρέψεις. Μούτρα μέχρι το πάτωμα. Δεν της αρέσει καμία πόλη στην Ελλάδα. Δεν τις αρέσουν οι περισσότεροι Έλληνες, δεν της αρέσουν οι περισσότεροι ευρωπαίοι.
Στο κρεβάτι η ίδια κατάσταση. Μη αυτό με ενοχλεί, μη το άλλο με πειράζει, μην ακουμπάς εκεί. Εγώ μονίμως με το χαμόγελο, να προσπαθώ να της αλλάξω διάθεση. ΤΙΠΟΤΑ! Πολύ κακό mood απ την πλευρά της. Η πίπα της νευρική, μηχανική, απλά πάνω κάτω. Στο πήδημα απλά άνοιξε τα πόδια και περίμενε. Προσπάθησα να τη φτιάξω παίζοντας και γλύφοντας το νινί της κανα δεκάλεπτο, μπα, κάτι λίγα βογκητά κι αυτά μου φάνηκαν προσποιητά. Γενικά δεν έκανε τίποτα να με φτιάξει, έτσι έζησα μια φάση εντελώς ξενερουά.
Ψέκασα στο στόμα της, είπαμε λίγα χαζά και την έκανα τρέχοντας.
Αν πρέπει να ρίξω στ' αστρα πότε θα έχει καλή διάθεση, άστο καλύτερα, θα πάρω ένα λόκαλ που ξέρω και θα περάσω πολύ καλύτερα.
ΜΑΚΡΙΑ συναγωνιστές από το πτηνό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, bigpapa1983, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού