Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα με άμεση ανταπόκριση στα sms μου. Όταν πήγα στο ξενοδοχείο όμως με έβαλε να περιμένω 15' περίπου στο σαλόνι. Γενικά αυτό δεν είναι καλό σημάδι όχι γιατί με πειράξανε τα 15' αλλά γιατί δείχνει ότι το γκομενάκι έχει κολλήσει τα meeting το ένα πίσω από το άλλο. Ανέβηκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν αχούρι. Παρατημένοι δίσκοι με φαγητά, πετσέτες πεταμένες κλπ. Στο μπάνιο είχε μόνο μία πετσέτα βρωμερή και βρεγμένη κρεμασμένη και δύο ακόμα πιο βρωμερά μπουρνούζια. Στο κρεβάτι το γκομενάκι ήταν απλά ένα πτώμα. Έχω χρόνια να γαμήσω τέτοιο πτώμα. Μου έπερνε πίπα και νόμιζα ότι θα την πάρει ο ύπνος με τον πούτσο στο στόμα της. Είχε χώσει τη γλώσσα της στο στόμα μου και πάλι νόμιζα ότι θα την πάρει ο ύπνος. Ή μαστουρωμένη ήταν ή απλά είχε να κοιμηθεί 2 μέρες. Ένα σακί με πατάτες. Δεν είχε κανένα νόημα η όλη ιστορία. Στη μισή ώρα πάνω με ενημερώνει ότι τελειώνει ο χρόνος μου. Της λέω "μας δουλεύεις?" Κοιτάει το ρολόι της και μου απαντάει " συγνώμη μπερδεύτικα". Εγώ: "Κορίτσι μου αφού είσαι πτώμα γιατί δεν μου είπες να το ακυρώσουμε το meeting?. Δώσε μου τα λεφτά μου να φύγω" Αυτή: "Πόσα θέλεις?" "Τα μισά" "οκ" μου λεεί. Και κάπως έτσι τελείωσε άδοξα η συνάντηση μου με την Ashley...

Υ.Γ.
-Εμφανησιακά το μωρό είναι πολύ δυνατό
-Πιστεύω ότι και να ήταν σε καλύτερη φάση το γκομενάκι, το σπορ δεν το έχει καθόλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
125
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, lakis mamoulakis και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2016
Πιστεύω ότι ανάλογες εμφανισιακά μπορείς να βρεις αρκετές αν και δε την έχω συναντήσει από κοντά. Εμένα με χαλάει που έχει γίνει σα βετεράνος πορνοστάρ παρόλο που κάνει μόνο σόλο και λεσβιακά.
23 Μαρτίου, 2016
Ρε μαν 125 ευρω για ενα πτωμα σοβαρα μιλαμε 50 και πολλα ηταν
23 Μαρτίου, 2016
αρχίδια πορνοστάρ...
ούτε έξω από την πόρτα δεν θα πέρναγα
IMHO...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3