Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επηρεασμένος από τις μέτριες κριτικές δεν περίμενα πολλά από τη Σιμονα. Για το λόγο αυτό την απέφευγα σε προηγούμενες επισκέψεις της στην πόλη μας. Μια ή καυλα της στιγμής, μια οι φωτό των συναγωνιστών στο φόρουμ και τα καλά τους λόγια, με έπεισαν για μια δοκιμαστική συνάντηση μαζί της. Ή κοπέλα όπως έχουν πει και άλλοι είναι καλύτερη των φωτογραφιών στο site. Σώμα μοντελε με βυζια στητά και καλοσχηματισμένα, δέρμα σφιχτό, πρόσωπο όμορφο αλλά ιδιαίτερο. Με υποδέχτηκε βαμμενη όμορφα με σέξυ εσώρουχα. Με άρπαξε αμέσως χωρίς πολλά πολλά και γενικά ή συνάντησή είχε ένταση. Το μωρό έβγαζε μια τρέλα και καυλα σαν να το είχε τεράστια ανάγκη. Σεξ πολύ καλό με αλλαγες στασεων και φιλοτιμη προσπαθεια απο μερους της, εβγαζε ενταση και καυλα. Πίπα καλή και καραμέλωμα αν και χωρίς πολλή ένταση. Επικοινωνία μια χαρα αν και μερικές φορές ήταν στον κόσμο της. Επειδή και γω είμαι έτσι δε με πείραξε ίσα ίσα μου άρεσε και βγαζαμε γελιο. Το μόνο μείον ότι ενώ συμφώνησε για πρωκτικό το απέφευγε οποτε δεν την πίεσα. Ευγενική και πρόθυμη. Από τι μου είπε της αρέσουν τα ακραια και γουσταρει το σεξ αρκεί να υπάρχει χημεία. Ίσως να μουν τυχερός και να την πετυχα στα καλά της, δεν ξέρω. Στην τιμή αυτή όμως το πακέτο εμφάνιση και υπηρεσίες που πήρα ήταν σίγουρα VFM. Καλά γαμησια συναγωνιστές και να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
torrente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
345
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, RAMBO11, sithlord και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2016
"Come my litle mother (έλα μανούλα μου)" ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Παικτη μηπως πηγες σε αλλη τυπισα; Επειδη απο κατω βλεπω οτι 29 κατασκευαστες πλυντηριων ΔΕΝ συνιστουν Skip Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1