Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτήν την πιπίνα την είχα πάρει Αθήνα με το προηγούμενο πρακτορείο και είπα να επαναλάβω τιμώντας το καινούργιο της γραφείο που μου θύμισε την Megan ( http://www.bourdela.com/city-tours/girls/megan2/ ) φοβερό μουνί. Δεν θυμάμαι γιατί δεν έγραψα κριτική και για αυτήν τότε.

Η Kira είναι ένα μανιτσέβελο κορμάκι που σου έρχεται να τις ρίξεις πολύ γαμήσι. Γενικά προκαλεί η εικόνα της.
Η συνάντηση έγινε νωρίς το βράδυ μετά από συνεύρεση με την πρόστυχη Νικήτα αλλά αυτή η μικρή εδώ μου ανέβασε γρήγορα τους ρυθμούς.

Χωρίς διάθεση από μέρους της για φιλιά ξεκίνησε μία πολύ ρουφηχτή πίπα. Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω Χμμμ; δεν φιλούν στο στόμα αλλά ρουφάνε τον πούτσο λες και είναι ζαχαροκάλαμο!
Επειδή το στοματικό της ήταν εντυπωσιακό κάποιες στιγμές έκανα τον χαζό για αρκετή ώρα. Δεν ανταπέδωσα στο γλύψιμο, χωρίς να υπάρχει κάποιος ανασταλτικός λόγος - αντίθετα είναι πολύ καθαρή, απαλή, μυρωδάτη και περιποιημένη. Είπα να αξιοποιήσω το σωματότυπό της για ακροβατικές στάσεις κάτι που ήταν τελικά δύσκολο λόγω της ολοήμερης κρεπάλης. Πολύ καλό καβάλημα από μέρους της, τούμπα στα 4 και μετά από 2-3 στάσεις το ρίξαμε στο πλακωτό για κανένα 15λεπτο όπου το στήσιμο της ήταν άψογο. Νομίζω ότι εκεί έχυσε κιόλας γιατί γύρισε το κεφάλι και μου έριξε ένα ρουφηχτό φιλί. Το ευχαριστήριο υποθέτω Ντροπή Γλώσσα

Μετά με πήρε στο στόμα και ήρθε σε 3 λεπτά η λήξη.

Οι υπηρεσίες της βελτιωμένες σε σχέση με το πρώην γκλάμουρ γραφείο της. Και πολύ καλύτερη στην επικοινωνία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, sithlord, mallias20 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού