Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μ'έτρωγε ο μικρός και η τσέπη και είδα το πιτσιρίκι σε καλή τιμή.Ήμουν κοντά και είπα ας πάω ποτέ δε ξέρεις...Εμμμμ Επειδή το πρακτορείο δε φημίζεται για την αξιοπιστία του τους ζάλισα τ'αρχίδια με διάφορες ερωτήσεις και αφού τα βρήκαμε ανέβηκα.Μπαίνω μέσα συστηνόμαστε και βλέπω το μωρό των (εδώ) φωτό και λέω εδώ είμαστε δικέ μου,ας κάτσω Χαμόγελο Να μη σας ζαλίζω με ανούσια αρχίζει το μάτς και μου λέει θέλεις πίπα?ΩΧ,σκέφτομαι δεν αρχίσαμε καλά...Χμμμ; Κάτσε να χαμουρευτούμε λίγο μωρό μου και βλέπουμε της λέω.Παιδιά είναι ολόφρεσκια και πρόθυμη για όλα,αλλά άπειρη.Την κάνεις όμως ότι θες:Τι δάχτυλα στο μικρό καλοσχηματισμένο μουνάκι,τι στο λίγο δουλεμένο αλλά πανέμορφο κωλαράκι,τι σκαμπίλια στο κώλο στα τέσσερα...πασάς ο δικός σου Γλώσσα Για να μη με παρεξηγήσετε πάντως σας ξαναλέω ότι είναι άπειρη και ότι γίνει θα γίνει με δική σας πρωτοβουλία οπότε το PSE το ξεχνάτε.Αγγλικά πολύ λίγα,αλλά τα βρίσκεις.22 μαίων δηλώνει αλλά είναι τόσο φρεσκαδούρα που δεν τη κάνεις πάνω από 20 Γλώσσα Πέρασα αναπάντεχα καλά εκεί που δεν το περίμενα!Της άρεσε λέει και ο πούτσος μου γιατί τον βρήκε μεγάλο και της αρέσουν οι μεγάλοι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Για τα λεφτά που ζητάει με όλα εκτός του άναλ μέσα πάντως εγώ τη βρίσκω κάτι περισσότερο από καλή.Καλή επιλογή σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2015
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Sproxe Garsia, popov και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού