Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόφαση της τελευταίας στιγμής καθώς κάποια σιγουράκια δεν μπορούσαν εκείνη την ώρα...Η κοπέλα είναι καλύτερη από της φωτογραφίες.
ίσως βοήθησε και το ότιήρθε σε δικό μου hotel και είχε ντυθεί για έξω ανάλογα.
Το λέω αυτό γιατί πολλές φορές οι κοπέλες του συγκεκριμένου γραφείου ανοίγουν την πόρτα με μπουρνούζια και χαζμουρητά ! Λοιπόν 20χρονος άγγελος με ξανθό ίσιο μαλί λίγο κάτω από τους ώμους.Σώμα λαμπάδα στήθος σχετικά μικρό αλλά με ρώγα που ανταποκρίνεται άμεσσα. Δύσκολη στα φιλιά γλώσσα δεν δίνει αλλά πολύ περιποίση γύρω από το λαιμο και πιο κάτω με δικές της πρωτοβουλίες.Πίπα καλή χωρίς βιασύνη και κωλάράκι τέλειο χωρίς όμως να δέχεται δάχτυλα.
Κανένα πρόβλημα σε όλες τις στάσεις με καλύτερη το πισωκολλητό που δείχνε να το φχαριστιέται με κραυγούλες...
Κλασσική περίπτωση του GES που ή θα φέρνει κοπέλες με 80% photoshop ή ωραίες γκόμενες με μέτριο servis. Δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν πέταξα και στα σύννεφα.
Είδα ένα φρέσκο πιπίνι πολύ όμορφο πολύ sexy με ένα ικανοποιητικό servis .
Είναι και η πρώτη μου κριτική και θέλω τη συμπάθειά σας!!!
Ελπίζω να βοήθησα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.443
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Karelis69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
Τις συμπάθειές μου feragamo, όντως το κορίτσι φαίνεται πολύ καλό, αλλά αυτο το "Καλή για τα σημερινά δεδομένα" με 250 γιούρια δεν είναι λίγο too much..?..θέλω να πω κυκλοφορούν κάτι πολύ δυνατα εργαλεία σε εμφάνιση και υπηρεσείες και χαμηλότερες τιμες
11 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν μιλάς για call-girls σίγουρα στα 120-150 ευρώ υπάρχουν πολλά. Τα καλά city tours είναι πλέον μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού.Γι αυτό λέω για τα σημερινά δεδομένα...Η επιλογή να κλείσω εγώ ξενοδοχείο να έρθει ήταν δική μου καθαρά. Δύσκολα θα έφτανα στο Park ή στο stanley λόγω χρόνου !Η εμφάνιση που ήρθε με ένα μαύρο κολλητό παντελόνι που έδειχνε το τέλειο σώμα και το φοβερό πρόσωπο με άφησε κάγκελο...
14 Νοεμβρίου, 2015
αδερφέ με το συμπάθειο δηλαδής αλλά φιλιά χωρίς γλώσσα,δάχτυλα γιόκ και πίπα απλά καλή με 250 εγώ το βρίσκω ληστεία τη σήμερον ημέρα Κεφάλι σε τοίχο!
16 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Exει ενα δικαιο ο απο πανω...250ε συν ξενοδοχειο ακουμπας τα 300!Με τοσα χρηματα περνεις ενα λοκαλ 2 ωρες.Βεβαια υπαρχουν και αυτοι που γαμανε με το ματι..δλδ ωραιο μωρο να ειναι και ας εχει μετριο σερβις.
Παντως προχθες πηγα στο μασατζιδικο στην Τζεσικα και με 80ε εφυγα απο το δωματιο με χαμογελα και ας μην ειναι τοσο ωραια οσο η κοπελια εδω.Αλλο 200 αλλο 80
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 10728
16 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οκ συμφωνώ φίλε όπως το βλέπει ο καθένας...Ξανααπαντώ...1.Δεν μπορούσαν κάποια σίγουρα για εκείνη την ώρα. 2.Δεν γούσταρα να την στείλω γιατί ήταν άγγελος. 3. Ξέρω την τακτική του GES που σχερδόν όλες οι γκόμενες κάνουν μηχανικό sex 4.Δεν γούσταρα να την ζορίσω σε καταστάσεις. 5. Θα μπορούσα να πάω στη Jesica αλλά δυστυχώς δεν βλέπεται και δεύτερο βαριέμαι να ακούω τις ίδιες μαλακίες να μου λέει για το γκόμενο στη μύκονο, για τη λεσβία φίλη της που τη γουστάρει, για το καινούριο της σπίτι, για να βρεθουμε έξω και για το fb να γίνουμε φίλοι.Αnyway εγώ πέρασα καλά και γενικώς δεν είμαι τύπος που θα μετανιώσω γιατί η πουτάνα..... δεν με ξέσκισε στα γλωσσώφιλα.... Για να γαμίσουμε πάμε όχι για να γαμπρίσουμε...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5