Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το σιγουρο ειναι οτι οι αδερφοι Αγγελοπουλοι πρεπει να την δουν αυτη την περιπτωση , θα μπορουσε να κανει μεγαλες ζημιες μαζι με τον Τσιλντρες . Τρελος Ψηλολελεκας οπου τονιζεται απο τα λεπτα ακρα και το οτι ειναι στενη κατασκευη πλατες , μεση κλπ. Καθαροτατη , μοσχοβολια σκετη , δερμα αψογο , ουτε ιχνος κυταριτιδας , αρα συνολικα το σωμα αντικειμενικα καλο για Μπασκετ, Βολλευ, Τεννις αλλα εμενα δεν μου αρεσε , βυζι ανυπαρκτο το δικο μου μεγαλυτερο και διστηχως και ρωγα δεεεεν...αν ειχε καλη ρωγα θα το εσωνε . Μουρη περιεργη αν εισαι απο κατω παρατηρεις οτι ειναι μεγαλο το κεφαλι της συγκριτικα με το σωμα και κρεμαει και προγουλι., οταν την εχεις απο κατω καλυτερα μπορω να πω σχεδον ομορφη , δυνατο σημειο τα ματια. Φιλικοτατη ,ευχαριστη ευγενικη , αλλα σε καμια περιπτωση αναφτρα/Σεξυ...περασα χαριτωμενα γενικα , αλλα κατι μου ελειπε (περα απο το βυζι της) , μπορω να καταλαβω γιατι μπορει να αρεσει (ειδικα αν εισαι 1 μετρο μποι θα ειναι πολιτισμικο σοκ), αλλα ρε παιδια sorry μετρια πραγματα η συμπαθεστατη κοπελα κατα τα αλλα. Προεδρε προεδρε σε παρακαλω φερε μας την julia στον Ολυμπιακο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού