Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτη την φορα το Πρακτορειο με μεγαλο delay στις απαντησεις ..
η Fox ειναι μεγαλη σε ηλικια ..καμια σχεση με τις φωτο. Στα του αγωνα ενω ειχα ακουσει για τρελα πραγματα και για μια σωστη αγωνιστρια τελικα ηταν ελεφας το τεμαχιο.
μαλλον γερασε και βαρυνε θελει ραντεβου για τσαι και συμπαθεια ...
οποτε και σταματησε πανω στο Bj και την εκανα με ελαφρα ...εμεινε στο κρεβατι και επερνε βαθιες ανασες...
δεν κανει ...ειναι προτεινωμενη για συνταξη ..
."Γερων εραστης ..εσχατη κακη τυχη"

Σας ευχαριστω για την φιλοξενια./

PlokamiasTony

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
6
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2015
Ολοι οι άλλοι ήταν ευχαριστημένοι, εσύ πως και δεν? Χμμμ;Χμμμ;
15 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εαν δεις prokopis τις προηγουνες κριτικες (για εδω στο φορουμ μιλαω) εχουμε μια διαφορα στον χρονο ....δηλαδη εχει περασει αρκετος καιρος απο την τελευταια ...αλλωστε εκλεισα γιατι εβαλα στο μυαλο αυτο που γραφεις ...οτι αφου η προηγουμενοι ετσι και εγω..αλλα καμια φορα η πολλες φορες δεν βγαινει ...θες γιατι ειμαστε μοναδικοι ...θες γιατι δεν αρεσουν σε ολους τα πορτοκαλια ..πιστευω να καταλαβαινεις ...το σιγουρο ειναι ενα οτι δεν διαπραγματευομαι με τιποτα οτι εζησα σε αυτο το ραντεβου....
15 Ιανουαρίου, 2015
''Στα του αγωνα ενω ειχα ακουσει για τρελα πραγματα και για μια σωστη αγωνιστρια τελικα ηταν ελεφας το τεμαχιο''
τι

Δεν εχω διαφορετική γνώμη με τον παρακάτω συναγωνιστή...τι κλείσιμο του ραντεβού έγινε γρήγορα, λόγω προβλήματος του hotel η συνάντηση γίνεται εκτός ξενοδοχείου....κατι σαν ραντεβουδάκι στα τυφλά...Glasses
Η Fox τώρα είναι ενα καλοστεκούμενο milf με ωραίο σώμα για την ηλικία της σιλικονουχο μπούστο και μια πολύ ωραία κ..λαρα πολλά υποσχόμενη αλλά δεν δε χετε τίποτα ...το πρόσωπο της εχει πολύ ωραία χαρακτηριστικά αλλα ειναι εμφανώς σπασμένο λόγω ηλικίας.
Στο αγώνα λόγω οτι είναι τρελοκομείο τα πράγματα ξεφεύγουν και γίνετε εαν το θελήσετε αρκετά άγρια ...με δυνατά μαρκαρίσματα ...το παιχνίδι το έχει στο αίμα της και το ξέρει καλά ...στησίματα τέλια,bj αργό και βαθύ,και σε αποζημιωνη παρά την ηλικία της με το παραπάνω,μακάρι ναι είχαν την τρέλα της και την ενεργεία της και μικρότερες παίκτριες στο χώρο θα περνάγαμε καλά...SmileBig

"Δεν πρέπει να πιστεύετε πάντα οτι λέω . Οι ερωτήσεις σε βάζουν σε πειρασμό να πεις ψέματα ,ειδικά οταν δεν υπάρχουν απαντήσεις ..."
P.Picasso.

Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία.

PlokamiasTony

τι εννεις ειχα ακουσει?
15 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάτι άλλο έγινε παίκτη και δεν μας το λες...Εμμμμ
Η Fox μέσα σε 2 μήνες απο αλεπού, ελέφαντας; Χμμμ; I don't think so Ματάκι
17 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το λοιπων Γατακια ...
- εννοω φιλαρακο οτι ειχα ξεχασει μετα απο 5 χρονια οτι ειχα παει με την εν λογω κυρια ..μπορω να εχω ξεχασει η θα φαω καμπανα η επειδει ξεχασα γραφω ψεματα εεε κ.Μπέκα..Money Mouth
- και busterd πριν μιλησεις για δυο μηνες πρωτα κοιτα καλα την ημερομηνια ...τον Αυγουστο του 2010 εγινε η συνναντηση ..!!!!! μετα απο 5 χρονια πως το βλεπεις Μπέκα Νο2 i don't think so !!! Κεφάλι σε τοίχο!
Πραγματικα δεν καταλαβαινω αγαπητοι ντεντεκτιβ του bourdela ...εγραψα μια κριτικη που δεν σας αρεσε και μου την πεσατε σαν κορακια ....εαν θελετε να παρετε μια γευση πριν μιλησετε δειτε ολες τις κριτικες μου απο το 2010 ...για να γραψω σημαινει οτι κατι εγινε για να προσεξουν οι αλλοι μην την πατησουν οπως και εγω ...
Αμεσως ...μου την πεσατε και γιατι αυτο... και γιατι το αλλο ...."κατι αλλο εγινε" ναι ρε Busterd μετα απο τοσα χρονια στο χωρο τρελαθηκα και ειπα να γραψω αρνητικα για την Fox ετσι για πλακα !!!! ....και τελικα ..τι συμπαιρασμα βγαλατε ?
Μαλακία


18 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γίνομαι πιο συγκεκριμένος. Δυο μήνες από το τελευταίο της τουρ, το κατάλαβες τώρα; Η Fox ήταν εδώ και τον Νοέμβριο. Μέσα σε δυο μήνες τέτοια μεταμόρφωση; Δεν το νομίζω παίκτη κάτι άλλο πρέπει να έγινε και δεν μας το λες. Δεν σου την έπεσα σαν το κοράκι πουθενά. Εξέφρασα την αμφιβολία μου. Τώρα όμως θα σου την πέσω. Μιλάς για αγώνα ενώ δεν υπήρξε καν αγώνας (έφυγες πάνω στην πίπα μας λες). Και μόνο από την πίπα λοιπόν την προτείνεις για σύνταξη και της βάζεις άσσο; Κεφάλι σε τοίχο! Καμία σχέση με τις φωτό μας λες, της βάζεις άσσο στην εμφάνιση, αλλά αντί να κάνεις μεταβολή από την πόρτα, έκατσες την γλωσσοφίλιασες όπως λες (φιλί βαθύ με γλώσσα) και έφτασες και μέχρι την πίπα; Αλήθεια, άλλες τάνες χειρότερες δεν είχες πάρει τόσα χρόνια για να τους κάνεις την τιμή να τις μαυρίσεις στο news;

Και για να βάλω τα πράγματα στην θέση τους, είσαι παλαιός παίκτης με μεγάλη εμπειρία και προσφορά στο φόρουμ. Αλλά με όλο τον σεβασμό, σε αυτή την κριτική, πάντα κατά την προσωπική μου γνώμη είσαι άκυρος.

18 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχηγε σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,
αλλα εσυ και εισαι λιγο αδιαβαστος και λογικα πεφτεις σε λαθη ...Ματάκι
Το λοιπων..το τελευταιο τουρ της Lady Fox τελειωσε χθες (17/01/2015)...ηταν εδω καμια εβδομαδα...η ημερομηνια της συναντησεις ειναι ακριβεις !!! οποτε και τα περι δυο μηνες και τα της μεταμορφωσεις δεν ...αστο .
Τωρα σου εγραψα ακριβως τι εγινε...οτι ξεκινησε δεν το αρνηθηκα ..αλλα καπου λιγο μετα την αρχη τελειωσε .
Σιγουρα και με αλλες τανες οπως τα λες και αλλες φορες φταιω και εγω ..και πολλα πολλα μπορει να συμβουν ..τα ξερεις τα ξερουμε ολοι ....αλλα εδω εγραψα κατι που δεν ειναι "για μενα τουλαχιστον" συνηθησμενο ...τι ?
Να ξεκινησουμε ...να μπει δυνατα ...και καποια στιγμη να κλαταρει στο πρωτο 10λεπτο ...και για αυτο το θεωρησα αξιολογο γραφης ...
Και μαζι με το ολο πηρε η μπαλα και τα υπολοιπα ...οπως εμφανιση και .. και ...και
Τωρα σιγουρα εαν δεν ειχαμε την διακοπη ...και απο service ειχα καλυτερες εντυπωσεις ..θα ηταν καλυτερη και συνολικη βαθμολογια ...δεν πιστευω να σου γραφω κατι περιεργο ....η να ειμαι περιεργος και παραλογος ...
Δεν θα ξανα γραψω για το συγκεκριμενο οτι και να γραψει καποιος εδω η αλλου για το αυτο το συμβαν ,
(πιστευω οτι το καλυψα και οτι εχω δειξει οτι γραφω παντα χωρις δολο και στην λαλακια μου ζηταω συγνωμη δεν ειμαι τζαμπα μαγκας)
...αυτα./
Σας ευχαριστω και παλι για την φιλοξενια./

Plokamiastony
18 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok δεν βγήκε το ραντεβου και φινιτο !
Απλα πράγματα !!!
Εγω που την είδα πριν ένα δίμηνο ήταν τουρμπίνα τώρα αν είχε κανει κανένα τσιγάρο δεν ξερω .
Οκ δεν πάυει να ειναι ένα Μιλφ κοντα στα 35+
Btw ο Τονυ πάντα έγκυρος ειναι σε αυτα που γράφει όπως και ο Busterd απλα δεν ειναι όλα τα ραντεβου ίδια !!!
Αυτα τα ολίγα !!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8