Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον να ξεκινησω λεγοντας ότι η κοπελα δεν είναι ανεξαρτητη!! Ασχετα τι λεει στο σαιτ.
Την πρωτη φορα που την εκλεισα δεν εμφανιστηκε ποτε στο ραντεβού.
Όμως (διοτι είμαι μαλακας) ημουν πολύ καυλωμενος με την παρτη της και ιδιαιτερα με το "Amazinf anal" το οποιο υποτίθεται ότι προσφερει, ξαναεκλεισα μετα από μια εβδομαδα.
Αφου αργησε καμια ωριτσα τουλάχιστον, μπηκε μεσα αναψε αμεσως τσιγαρο και μου ζητησε τα λεφτα.
Τις δινω 150 αλλα μου ζητησε επιπλέον για ταξι οπου το αρνηθηκα (είχαμε κανα 5 λεπτο εντονο διαλογο μεχρι να με πεισει αλλα πηρε τα ... μου).
Της λεω να παει να κανει μπανιο και να βαλει τις μαυρες ζαρτιέρες που ζητησα και ότι θα κανουμε full service με πρωκτικο.
Μου απανταει ότι δεν εφερε τιποτα και ότι δεν κανει αναλ!
Εκει κρατηθηκα για να μην της δωσω καμια με το υφος που ειχε.
Με τα πολλα της λεω να κανει μπανιο αλλα μου ειπε ότι είναι καθαρη (οντως ηταν).
Γδύνεται και αρχιζει την χειροτερη αεροπιπα (κοιτουσε και τηλεοραση εν τω μεταξυ) που εχω δει.
Μετα από 2-3 λεπτα της λεω να σταματησει (ηθελα να της τον καρφωσω αλλα δεν ειχει φερει προφυλακτικα!!!!) και αρχιζω να την παιζω για να την χυσω στο στομα.
Με το που βγαινει η πρωτη σταγονα τραβιέται και τρεχει στο μπανιο αφήνοντας με στη μεση της εκσπερμάτωσης!!!!!
Εκει δεν αντεξα και την διαολοεστειλα. Σε 1 λεπτο ειχε ετοιμαστεί και ειχε παρει τον πουλο!!!!
Θα μπορουσα να γραψω και άλλες λεπτομέρειες για αυτό το βλημα αλλα δεν είμαι και τοσο καλος στο να γραφω κριτικες.
Μακρυα μαγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
112
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2014
ποπο φιλε.....στην θεση σου θα την εδενα στο κρεβατι και θα της επαιρνα τα φραγκα πισω!
παντως και απο τις φωτογραφιες, η κοπελα δεν μπορει ουτε να χαμογελασει Κεφάλι σε τοίχο! (οκ δεν ειναι κριτηριο αυτο, αλλα ουτε εκει δεν κρυβεται η ξυνιλα). τι να πω, περαστικα και αλλη φορα πιο διαβασμενα οταν προκειται για βδομαδιατικο μισθο....
16 Οκτωβρίου, 2014
Το να δινεις τα λεφτα μπροστα , εγκυμονει κινδυνους τετοιου ειδους (βεβαια κι αλλες τα ζητανε μπροστα , αλλα δεν ειναι ολες με τετοια συμπεριφορα , συν το οτι τι θα κανεις?ή θα τα δωσεις ή θα τη διωξεις).Το τηλ. που την εκλεισες , το σηλωσε η ιδια?Αν οχι γιατι δε δοκιμαζεις να παρεις να τους χεσεις?
Στην τελικη αν δεν δεχεται να τα παρει στο τελος , διωχτη και παρε ενα στανταρακι σου , μην παει χαμενο και το χοτελ.
16 Οκτωβρίου, 2014
Φιλε μου απο την αρχη επρεπε να την ειχες διωξη ..... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΛύπηΛύπη
16 Οκτωβρίου, 2014
την πληρωσες ?
16 Οκτωβρίου, 2014
μαρκους γερα στα γηπεδα ξανα...
R
realtruth13
16 Οκτωβρίου, 2014
Όντως τύπε! Παίρνεις επάξια τον τίτλο του Μαλακία. Το παιχνιδι στράβωσε πριν αρχισει, ειδικα με το θεμα ταξί.
16 Οκτωβρίου, 2014
Παίζει να είναι τα πιο εύκολα 150 ευρά που έβγαλε ποτέ...Κεφάλι σε τοίχο!Money Mouth
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
16 Οκτωβρίου, 2014
150 ευρω για αεροπιπα 2-3 λεπτα και μαλακια μετα?δεν τα παιρνες πιτσες και μπυρες να στηνεσε μπροστα στο pc και να τον παιζεις.ου 15 μερες την εβγαζες ανετα!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
17 Οκτωβρίου, 2014
φίλε, είδα ότι έχεις γραφτεί εδώ από το 2007.
ανεπίδεκτος μαθήσεως που λέγανε
17 Οκτωβρίου, 2014
Το ξερω εκανα μαλακια που δεν την εδιωξα αλλα ειχα τοσες καυλες!! Βεβαια με το πουλι στο χερι εμεινα στο τελος τεσπα.
Ναι την πληρωσα στην αρχη 150ευρω.
Οι μαλακιες πληρωνονται στη ζωη !!!
Οσο για την ερωτηση γιατι δεν τους πηρα τηλεφωνο να τους χεσω , απλα τι νοημα θα ειχε? Ιδρωνει το αυτι στα καργιολια και στις τανες?

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2