Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα παιδιά..λοιπόν η κοπέλα ήρθε στο νησί μου για μια μέρα το είδα στο Ίντερνετ έκλεισα ραντεβού με 3 μνμ.. Μου στέλνει αριθμό δωματίου ανεβαίνω και βλέπω τον μα'ικόλ τζακσον με μαύρη ρόμπα.. Κεφάλι σε τοίχο! παιδιά δεν κάνω πλάκα έπαθα σοκ απο της πλαστικές επέμβασης που εχει κάνει δεν είχε μύτη και το πρόσωπο ήταν χάλια...λέω ασε να δούμε μπαίνω μέσα έκατσα ληγω τα είπαμε στα αγγλικά αυτή έτρωγε ξηρούς καρπούς και μου λέει συγνωμη αλλα πείνασα Κεφάλι σε τοίχο! λέω οκ πάω για ενα ντους βγενω ξαπλώνω στο κρεβάτι μου λέει πάω στο μπάνιο να και Έρχομαι! Λέω ασε να δούμε μπορεί να ειναι καλή...έρχεται μετά απο δέκα λεπτά κάθεται δίπλα μου βγάζει και τα ψεύτικα στήθη έξω βλέπω και το σώμα της που ήταν πολυ χάλια με πατσαδες και πετάγομαι πάνω της λέω συγνωμη δεν μπωρο παίρνω και τα 200 ευρώ που της είχα δώσει και άντε γεια έτρεχα σαν τον Βέγγο...λέω δεν υπάρχει η κοπέλα αν ήταν και γυναίκα δεν ξέρω με τόσες πλαστικές που είχε κάνει αν αυτή ειναι σύνοδος και θέλει και 200 εύρω τι να πω... Πάντως τα λεφτά μου τα πήρα και δρόμο..παιδιά να προσέχετε της φόλες εχει παρά πολλές...Μαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2014
ετεροχρονισμενα θα συμφωνησω κι εγω ...
οταν δε μπηκα στο δωματιο ηταν με ενα αδυνατο πουστροτραβελακι εντελως ξενερωτο. τι εκαναν αραγε ?
παντως εκτος απο το τατου τιποτα παραπανω
17 Ιουλίου, 2014
Ωραιος, καλα εκανες
18 Ιουλίου, 2014
Μην ειδατε τον Παναη τυπε;
18 Ιουλίου, 2014
Ο άνθρωπος που έτρεχε πολύ!!!!
18 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδιά η κοπέλα πραγματικά ειναι πολυ χάλια ούτε τζάμπα δεν θα την γάμουσα άκου εκεί 200.. Στο τέλος μου λέει γιατί φεύγεις φταίω εγω;; Λεω όχι απλά δεν μπορώ και μου λέει λυπάμαι για σένα και απαντάω όχι εγω λυπάμαι για σένα πήρα το χρήμα και άντε γεια
19 Ιουλίου, 2014
Η χειροτερη ανακαλυψη που εγινε ποτε απο τον ανθρωπο μετα τα πυρινικά.... ειναι το photoshop!!!
Z
z4
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6