Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αύγουστος, ζέστη, η πόλη άδεια, η γκόμενα μακριά..οπότε δεν χρειάστηκα και πολύ για να πάρω την απόφαση να δοκιμάσω για πρώτη φορά city touriστρια.Ψάχνωντας βρήκα την Victoria με πολύ καλές κριτικές και καλή τιμή.Να σου λοιπόν το απογευματάκι να χτυπάω ξένες πόρτες.Η Victoria μου ανοίγει με χαμόγελο και για λίγο με στέλνει.ΜΙΛΦΕΙΓ μεγαλύτερο απο αυτό στις φωτογραφίες αλλα με ένα μάτι και ένα σώμα που σε στέλνει αδίαβαστο.Μετά την μίνι γνωριμία φεύγω τρέχοντας στο μπάνιο και βγαίνω απο το ντους σε χρόνο dt.Τώρα το τι έγινε απο εδώ και πέρα οι παρακάτω το ξέρετε. Απλά η γυναίκα αυτοπυροδοτήθηκε. Να τσιμπούκια να γλωσσοφιλα και πάλι απο την αρχή.Αφού ειχα γίνει πύρκαυλος,την γυρνάω για να την περιποιηθώ και εγώ.Πεντακάθαρη και μυρωδάτη.Απο εκεί και πέρα δεν με άφησε σε ησυχία αν εξαιρέσω ένα 10 λεπτο διάλειμμα για coffee.Μέσα στο 2ωρο έγίναν 4 καταθέσεις με παραλήπτη στόμα-πρόσωπο.Social time πολύ καλο αν και αν την αφήσεις μπορεί να σου πεί την ιστορία της ζωής της. και φαντάζομαι ότι 2 ώρες δεν φτάνουν.Aλλα το κόλπο είναι να την μπουκώσειΧαμόγελο

Eν κατακλείδη ο΄τι λευαγγελίζεται η κυρία στο σιτε του γραφείου της (εκτός της εμφάνισης) είναι μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια αλήθεια.Τσιμπούκια απο άλλο πλανήτη (με έστειλε..)γαμήσι παθιάρικο σε όλες τις στάσεις(πραγματικά,ίσως και λόγω του κλιματισμού έσταζα ) και ΄΄μπουγέλωμα΄΄ απο πάνω έως κάτω.Τέλος συννενόηση με το πρακτωρείο ΑΨΟΓΗ (το γράφω γιατι με αυτά που διαβάζω..)Στην επόμενη της επίσκεψη ειμαι βοοκεδ απο το αεροδρόμιο.VICTORIA ΈΛΑ ΣΤΟΝ ΛΑΌ ΣΟΥ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 1994
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού