Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στα πρώτα λόγια του "Forever Young" των Alphaville τραγουδούν "..hoping for the best but expecting the worst.."
Εγώ βρισκόμουν κάπου στη μέση,ούτε περίμενα καμιά θεά ούτε συνάντησα και κανα μπαζάκι.

Ρουμάνικο κοντοπούτανο,ένα πενήντα έξι,παιδικό σώμα,στήθος A cup με πεταχτές ρώγες,μικρός ποπός,άσπρο δερματάκι χωρίς σημάδια μονάχα μια μικρή μελανιά στο δεξί κωλομέρι.Αν είχε και πίρσινγκ στον αφαλό θα ήταν ακόμα καλύτερα αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει.
Πολύ όμορφο πρόσωπο με πράσινα μάτια.Δήλωσε 21,στο προφίλ της γράφει 22 και από κοντά δείχνει πολύ πιο μικρή.Εντάξει δεν παρεμβαίνει και εισαγγελέας αλλά επειδή το σύνολο είναι εντελώς μινιόν εμφανισιακά μπορεί να την έκανα και 18-19 αν δεν ήξερα.

Μετά την υποδοχή μου προσέφερε από μόνη της ένα ποτήρι νερό που είχε στο τραπέζι,της λέω όχι όχι ευχαριστώ,φέρνει μπροστά και ένα πιατάκι,μου λέει "..θες μπισκοτάκι μήπως ; " Χαμόγελο αρνήθηκα ευγενικά.Κι αν ήταν δηλητηριασμένα; Σπασίκλας Σιγά μην ήτανε και ποτισμένα με lsd,απλώς δεν ήθελα να χάσω χρόνο.

Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι,την γδύνω,κοιτάζω λίγο καλύτερα το σώμα της.Ρε συ είσαι σίγουρα πάνω από 18 την ρωτάω Χμμμ; Χαμογελάει,λέει ευχαριστώ για το κομπλιμέντο.Δεν το είπα για αυτό το λόγο αλλά τελοσπάντων.

Παρατηρώντας το πολύ μικρό βυζί αρχίζω να σκέφτομαι πως γίνεται τη μια στιγμή να λέω ότι είμαι βυζολάγνος και θα κάνω την εξαίρεση να μπαζώσω για ένα πολύ μεγάλο στήθος και από την άλλη αυτή τη στιγμή να έχω μπροστά μου ένα σχεδόν ανύπαρκτο στήθος και να θέλω να την καρφώσω σαν τρελός.. Χμμμ;
Αυτή η σταθερότητα στις απόψεις μου με τρελένει Γλώσσα

Ξεκινάει την πίπα,στην αρχή έβαζε λίγο πιο κάτω από το κεφαλάκι,σιγά σιγά κατέβαινε(μετά από πολύ ώρα όμως).Εγώ να καυλώνω από το να χαϊδεύω αυτό το πολύ νεανικό κορμάκι Έρωτας και όχι από την πίπα η οποία δεν ήταν και άσχημη αλλά δεν ήταν και το καλύτερο part της συνάντησης.

Στο κυρίως μην περιμένετε τίποτα αεροπλανικά,βγάζει ωραίες φωνούλες και παίρνει εκφράσεις που με έφτιαχναν,ματάρες είπαμε.
Δεν μπορώ τις γκόμενες που όταν τις πηδάς κλείνουν τα μάτια και σφίγγονται λες και τις περνάς από τίποτα κινέζικα βασανιστήρια Κεφάλι σε τοίχο!
Τέλειωσα σχετικά γρήγορα πάνω της, μιας και το πολύ νεανικό και φρέσκο σύνολο βοήθησε αρκετά.

Μπαίνει στο μπάνιο,με παροτρύνει να έρθω μαζί της να πλυθούμε,στη μπανιέρα μέσα μου σκάει ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα στα καλά καθούμενα Χαμόγελο
Ωραίο πράμα να δείχνει πως σε γουστάρει η κοπέλα και γενικά να έχει έτσι μια καλή διάθεση,εδω ίσως και να 'ταν λόγω ηλικίας.


"Η νεότητα της γυναίκας είναι άχρηστη χωρίς την ομορφιά. Αλλά και η ομορφιά της είναι άχρηστη, χωρίς τη νεότητα" ~ Λα Ροσφουκώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, topscorer, callahan και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2013
Από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει! Ως συμπατριώτης Θεσσαλονικιός, πώς να μην είσαι μερακλής; Χαμόγελο
03 Νοεμβρίου, 2013
Γι αυτό το παρτσακλό δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω 120€ τα 30' ότι και αν κάνει στο κρεβάτι!!!! Χμμμ;
04 Νοεμβρίου, 2013
ωραιος! μεστη κριτικη και να ευχηθω παντα καλα Κατσικογάμης

80's FTW
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3