Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σιμόνα είναι ένα νέο κορίτσι φαίνεται γύρω στα 19-20 όπως ακριβώς στις φωτογραφίες ίσως λίγο πιο αθώα...
Από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο φάνηκε πως έχει μια εσωστρέφεια αλλα και ότι είναι εξαιρετικά πειθαρχημένη για την ηλικία της...
πρώτη φορά βλέπω cg να διπλώνει με τόση επιμέλεια τα εσώρουχά της και μετά τα ρούχα της όπως και την πετσέτα της πριν έρθει στο κρεβάτι...
Αφού την ζήλεψα για το νοικοκυριό της και της ζήτησα αν έχει την καλοσύνη να διπλώσει και τα δικά μου που τα είχα πεταμένα επάνω στην καρέκλα ο κάφρος ( και περίμενα κόσμο)...
Εσκασε χαμόγελο (το πρώτο) μόλις με άκουσε να της το ζητάω και πολύ επιμελώς τα τακτοποίησε και έσκυψε να ανοίξει την τσάντα της ...(έχει γούστο σκέφτηκα να κουβαλάει και σίδερο μαζί της αλλά ευτυχώς έψαχνε για προφυλακτικά)...

Σε λίγο ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου βάζοντας το κεφάλι της επάνω στο άτριχο στήθος μου και εγώ ανοίγοντάς της τα πόδια της έπαιζα την κλειτορίδα....αναστέναξε...
Η ώρα προχώραγε και δεν έλεγε να πάρει πρωτοβουλία οπότε είπα να δοκιμάσω τα όρια μου και την ανασήκωσα όπως ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα φέρνοντάς την από πάνω μου....καμία αντίδρασις...σιωπή...
Προχώρησα κι άλλο φιλώντας τώρα το λαιμό της και το αυτί της δακτυλοσκοπώντας της εντονότερα και παίζοντας τον nitro στις παρυφές της τρύπας ....κάπου εκεί πάντα οι πληρωμένες αντιδρούν ...άλλες μορφάζουν, άλλες γυρίζουν, άλλες ευγενικά σε απωθούν ...η Σιμόνα καμία αντίδραση αν και ανέπνεε κανονικά...

...Την γυρίζω ιεραποστολικό βουτάω το durex από το τραπεζάκι και τον βάζω στο κομοδίνο...sorry στην Σιμόνα...
Οφείλω να ομολογήσω ότι αλλάξαμε πάνω από 6-7 στάσεις εύκολες και δύσκολες και σε όλες ανταποκρίθηκε πολύ καλά με ελαφρύς αναστεναγμούς ...όποιος έχει πάει με μουγγή όπως εγώ στο παρελθόν θα με καταλαβαίνει πως ένιωθα...

Το κορμί ήταν χάρμα και μπρος και στα τέσσερα και από πάνω ...ωραίο βυζάκι 2αράκι γεμάτο νεανικό ,κωλαράκι πεταχτό και καλοσχηματισμένο πόδια λεπτά και μακριά ...αλλά χωρίς νεύρο

Το να μην της άρεσα θα το έβλεπα ως πιθανότητα αλλά με άφηνε να ασχημονώ χωρίς πρόβλημα ...ίσα ίσα έδειχνε το πρόσωπο της να το απολαμβάνει...

Προτείνετε για αποστράτους όλων των όπλων, συνταξιούχους του Δημοσίου αλλά και του ευρύτερου δημόσιου τομέα και λάτρεις των ντοκιμαντέρ του National geographic..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.825
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2013
ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μεγαλη κριτικη! - απ' αυτες που μ' αρεσουν Σπασίκλας
14 Οκτωβρίου, 2013
Ο ιδιωτικός τομέας περιλαμβανετσι???Χμμμ;
15 Οκτωβρίου, 2013
Μεγιστος!!! Απολαυστικος ΚΑΙ ενημερωτικος συναμα. +1 απο εμενα 11/12

Υ.Γ: Αυτος ο ενας που δεν τον βοηθησε η κριτικη, τι ακριβως ηθελε να διαβασει;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3