Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν η Nelly ήταν τραβέλι θα της έβαζα ευχαρίστως 10 παντού αφού έχει όλες τις προδιαγραφές ....
Σωματότυπος αλλά Βίκυ από Κασσάνδρας (η Βίκυ είναι λίγο πιο θηλυπρεπής είναι η αλήθεια)...κορμοστασιά λεβέντικη 1,80 ,παπούτσι 42 νούμερο χαλαρά ,στενή λεκάνη,δεμένη πλάτη και πρόσωπο που αν την δεις Συγγρού δεν την ξεχωρίζεις με την καμία....
Την σώζουν οι βύζοι που είναι φυσικοί και πληθωρικοί, η φωνή που είναι γυναικεία και το αιδοίο (που και πάλι εκεί συνάντησα τον Μπομπ σφουγγαράκι)...Κεφάλι σε τοίχο!

Κωλαράκι δουλεμένο που ενώ αρχικά με άφηνε να την δακτυλοσκοπώ αλλά μετά από κάνα 20 λεπτο θυμήθηκε να μου πει να σταματήσω γιατί αυτό το έχει μόνο για τον άντρα της....έτσι μου πε πως είναι παντρεμένη αλλά εκείνος δεν ξέρει ότι η γυναίκα του γαμιέται απο δω και απο κει...
Βέβαια πιο πριν μου είχε πει ότι συζούσε με έναν άραβα σε μια βίλα στο Κατάρ...οπότε δεν έδωσα και πολύ βάση στα του κώλου....

στο σέρβις δεν διαφέρει σε τίποτα από ενα καλό τραβέλι επίσης...αφού με σταύρωσε να την αφήσω να με δακτυλιάσει (γιατί όπως μου πε θα μ'αρέσει)μετά μου πρότεινε να με στραπονάρει κιόλας Κεφάλι σε τοίχο!

με τα πολλά φάγαμε κανα μισάωρο στο να με προσπαθεί να με τελειώσει με πίπα ,ώσπου είδε και απόειδε και μου βαλε προφυλακτικό για να προχωρήσουμε...

αλήθεια είναι ότι το προσπάθησε αρκετά, αλλάξαμε πολλές στάσεις αλλά κάτι ο σωματότυπος - που αν δεν έβλεπα βυζί νόμιζα πως πηδούσα τρανς- κάτι τα επιτηδευμένα κουνήματα με σκοπό να της τα δώσω , δεν με άφηναν να τελειώσω...οπότε την γύρισα στα γόνατα σηκώθηκα όρθιος μπροστά της και της τα δωσα στις βυζάρες...όπως ακριβώς είχα πηδήξει και την Χαρά ...καμία διαφορά Έρωτας

Προτείνεται σε τραβεστολάγνους που θέλουν να απενοχοποιηθούν αφού θα πηδήξουν και θα πηδηχτούν δύο σε ένα νοικοκυρεμένα ...
αντε και καλούς απογόνους... Εμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.826
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Kaloeros, antisthenis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2013
μόνο και μόνο επειδή έχει άντρα με γκαβλοσε!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
21 Αυγούστου, 2013
αχχαχαχααχααχαχαχχα Μολις γυρισα απο ταξιδι και κλαιω απο τα γελια!!
24 Σεπτεμβρίου, 2013
δύο σε ένα νοικοκυρεμένα !

τι είπε πάλι ο άπαιχτος ο Νίτρο . . . . .
24 Σεπτεμβρίου, 2013
Οταν εισαι ερωτευμενος δεν μπορεις να αποδοσεις καλαΓλώσσα ΓΕΡΟΜΠΙΣΜΠΙΚΗΓλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4