Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προβληματίστηκα πολύ, τόσο για τον τίτλο όσο και για το παρακάτω κείμενο. Εξ' άλλου είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική.. επίσης, η βαθμολογία, που το σύστημα μου επιτρέπει να δώσω, είναι περιορισμένη, σε μερικά σημεία, αλλά σε κάποια άλλα είναι ακριβέστατη..

Η πραγματική μου θα ήταν:

Εμφάνιση (πρόσωπο) 8 (ίδια)
Εμφάνιση (σώμα) 9 (+1)
Γενική συμπεριφορά 8 (+1)
Επικοινωνία 7 (ίδια)
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 8 (+1)
Σχέση απόδοσης/τιμής 7 (ίδια)

Η επίσκεψη, έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο, όπου διαμένουν πολλά υποσχόμενα κορίτσια, του ιδίου αλλά και άλλων πρακτορείων, απ' ότι κατάλαβα από την κίνηση...Γλώσσα

Η επιθυμία μου ήταν να εμφανισθεί με "μαύρα εσώρουχα" αλλά ή δεν είχε ή δεν ειδοποιήθηκε από την "γραμματεία".

Γενικά, σας αναφέρω πως πρόκειται περί κουκλιού..
Από τις γυναίκες που περνάνε δίπλα σου και παραμιλάς. Όμορφη και πολύ, μα πάρα πολύ καλό κορμί.

Το δωμάτιο είχε μία γενικότερη ακαταστασία, αλλά μόλις έφτασε Αθήνα και ακόμα τακτοποιούσε πράγματα. Στο social time, ήταν καλή, γελούσε ευχάριστα, χωρίς να σου προξενεί και τρομακτικές συγκινήσεις.
Εχω την αίσθηση, πως οι γκόμενες που ξέρουν πως είναι μουνάρες, είναι και λίγο υπεροπτικές...

Στα του "αγώνα" δεν έχω πολλά να σας περιγράψω..
Θα έλεγα πως με κάλυψε κατά ποσοστό 85%. Δεν είναι "μυγιάγκιχτη" , αλλά δεν επιτρέπει να της πειράζεις την "πίσω πόρτα", να την πολυδακτυλιάζεις και τέτοια.

Για το CiF, ζητούσε extraδάκι, αλλά δεν τις το έδωσα παρ' ότι έκανα χρήση αυτού. Δύο κατοστάρικα σήμερα, είναι σοβαρό ποσό, αρκετό, και καλά θα κάνουν τα πρακτορεία να το καταλάβουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
69
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2013
Προφανώς μιλάς για άλλη κοπέλα και όχι την Julie του GES..."Περνάει δίπλα σου και παραμιλάς"? και service άριστο? Τι να πω πρώτη φορά γράφεις κριτική , οπότε θα μάθεις...Η μικρή είναι ο ορισμός του κομοδίνου...
09 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Andy, το ότι παραμιλάς, παραμιλάς... είναι πολύ όμορφη κοπέλλα. Αμφιβολία δεν χωράει. Όσο για το "κομοδίνο" τι μα πω...? Δεν πήγα και για PSE.... δεν είναι γενικ.α του γούστου μου αυτές οι καταστάσεις....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2