Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα δει από καιρό την Ραφαέλα και ήθελα να πάω αλλά ντρεπόμουνα πως θα με λένε πάλι σαβουροφονιά...όμως αυτή η γυναίκα κάτι μου βγαζε από τις φωτό ...την είχα για πολλές ασχήμιες...

τελικά βλέποντας τις καινούργιες φωτό που μου φάνηκε αδυνατισμένη και μαυρισμένη το αποφάσισα....από το πρωί έκανα ζέσταμα με μιλφο τσόντες από bangbross και brazzers και το απόγευμα ήμουν πύραυλος...

Η Ραφαέλα είναι γυναίκα τύπου αρχοντομούνα 40άρα ...μουσκασε με μαύρο παντελόνι κολλητό πέδιλο ψηλοτάκουνο και εξώπλατη μαύρη μπλούζα που έκανε αντίθεση με το ξανθό μαλλί και το γαλάζιο μάτι...
Στην αρχή ξανακοίταξα μήπως είχε γίνει λάθος γιατί πράγματι είναι 6-8 κιλά λιγότερα από τις φωτό...

Πρόσωπο θα έλεγα γοητευτικό με λίγο παράτερη μύτη αλλά στ @@ μου ...το γενικό σύνολο ήταν αυτό που έψαχνα με όλες αυτές τις τσόντες που είχα δει...

Η αγωνία μου ήταν αν βγάλει τα ρούχα τι θα δώ....δεν πρόλαβα να το σκεφτώ και πήγε στο μπάνιο...είχαμε χαλαρώσει από πριν με την κουβέντα και έτσι περίμενα χαλαρός να δω τι θα βγει από το μπάνιο...

Η παρουσία της με κάλτσες και εσώρουχα ήταν classy αλλά και σκίσε με ...σώμα καλό με πλούσιο σιλικονάτο στήθος (μέτρια δουλειά) κωλάρα και ποδάρες με περιποιημένα άκρα που με έκαναν να μην δίνω πολύ σημασία στις λίγες ραγάδες στην κοιλιά που φανέρωναν ότι είχε περάσει εγκυμοσύνη ...

Η Ραφαέλα πλησίασε και έπεσε με τα μούτρα στα γλωσσόφιλα...αφού αποκτήσαμε την απαραίτητη χημεία προχώρησα πρώτος στο πινέλο εναλλάξ με γλώσσα και εργαλείο...η γκόμενα ανέβαζε και έπαιζε κλειτορίδα...σε λίγο γύρισα ανάσκελα και την άφησα να με πάρει στο στόμα όπου άρχισε τα βαθιά ρουφήγματα...έφερα τον κώλο δίπλα μου και ξεκίνησα το παίξιμο και με τις δύο τρύπες της...σε μια στιγμή νιώθω να μου αρπάζει το χέρι και να μου το σπρώχνει πιο βαθιά στο κώλο....όσο πιο βαθια το έχωνα τόσο βόγκαγε από καύλα και τόσο χτύπαγε το πουλί μου στον λαρύγγι της μέχρι πνιγμού...μετά το έβγαζε το σάλιωνε το χτύπαγε στη γλώσσα της και ξανά να χάνεται στα βάθη του λάρυγγά της...
στο μεταξύ είχα το δεξί χέρι ελεύθερο και είπα να το χρησιμοποιήσω αρχίζοντας τα σκαμπίλια στον πισινο όπου το μιλφ άρχισε να μουγκρίζει μέχρις τρεμουλου και οργασμού!!!

όχι με κωλοσκάμπυλο και δύο κωλοδάχτυλα τρια μουνοδάχτυλα και dt δεν μου χε τελειώσει καμία μέχρι τώρα...
αφού την γύρισα και πλακωθήκαμε στα φιλιά άρχισα πάλι το παιχνίδι με τα δάχτυλα ακόμα στο κώλο....εκείνη μου λεγε δεν το πιστεύω κοιτα πως έχεις κάνει τον κώλο μου ο οποίος είχε ανοίξει σαν τριαντάφυλλο μυρωδάτο φρεσκότατο...
βάζω και τον σκούφο και την φέρνω να ανέβει καουμπόισα ...εκείνη άρχισε να κουνιέται δυνατά τρίβοντας την κλειτορίδα της κάτω στην κοιλιά μου , εγώ να χαστουκίζω και με τα δύο χέρια τα κωλομάγουλα μετά αυτή να μου γλύφει τα δάχτυλα και δώσε φωνές και πάρε βρισιές και καντήλια ...ξανάχυσε!

τρίτος γύρος στο καπάκι είχε σηκώσει τα πόδια ψηλά και αυτά έτρεμαν...στο θέαμα δεν άντεξα αφού της τον πέρασα από το στόμα την μύτη και το πηγούνι τον έφερα χαμηλά και άρχισα να την παίρνω ιεραποστολικά από τον κώλο ενώ αυτή έβαζε τρια δάχτυλα στο μουνί ...ανελέητο χτύπημα και την βλέπω να της γυρίζουν τα μάτια και να χτυπιέται ξανά μανά αντε ξαναχύνω...εγώ να βρίζω εκείνη να φωνάζει ...σε κάποια φάση τραβήχτηκα γιατί δεν άντεχα άλλο με βλέπει που πάω να βγάλω το προφυλακτικό και έρχεται ...τον βάζει μέσα και τα παίρνει όλα μέχρι σταγόνας ώσπου τον στέγνωσε εντελώς ...

σηκώθηκε πήγε στο μπάνιο ...ακολούθησα ..γυρίσαμε νεράκι χαλαρή κουβέντα ,πάλι πίπα πάλι δάχτυλα παντού η κωλάρα να ανασηκώνεται πίσω με το tatto στη μέση γυρίζουμε στα 4 όπου έγινε ροντέο...μπρος πίσω μου φαινόταν ένα και το αυτό και όποτε ήμουν μπροστά είχα δυο δάχτυλα πίσω και αυτή να το τρίβει και δώσε φωνές και εγώ πουστριλίκια, μέχρι που μόλις την είδα πάλι να τρέμουν τα πόδια της και να πέφτει μπρούμητα έβγαλα το προφυλακτικό και ταδωσα στην κωλότρυπα...

Εν ολίγης η Ραφαέλα δεν είναι για πουτσομεζές...ούτε για κυριλέ μαχαιροπίρουνα ...ούτε και για βρώμικο όμως στη Συγγρού είναι...η Ραφαέλα είναι να πας πεινασμένος για να φας καλά αλλά να δείχνεις χορτάτος, αφήνοντάς την να νομίζει πως έχει την πρωτοβουλία ενώ στις αντεπιθέσεις θα τρώει 4 τεμάχια ...

Προτείνεται φυσικά για όσους έχουν καλή διάθεση και άκουγαν μικροί Ραφαέλα Καρά ...σκόπια σκόπια μησκό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.826
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2013
Ολα ωραία και καλα, αλλα 180 για το συγκεκριμένο είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Γερο-μύστηςΓλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1