Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε ολους! Χαζευα το ΕΝews και βλεπω την Μαρια.. μου κινησε το ενδιαφερον το ξανθο γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που την παρατηρω! με μερικα SMS κανονιστηκε το ραντεβουδακι οποτε κ εγω θα ποσταρω εδω την κριτικη μου! Παω στο hotel στο καλλιμαρμαρο ανεβαινω στο δωματιο pop! και σε 2' φτανει και το ξανθο μωρο...
Μπηκα για ενα φρεσκαρισμα στο ντουζακι (το χριαζομουν!) και εκει που ξεπλενα τις σαπουναδες απο το προσωπο μου γυρναω και βλεπω το κοριτσι διπλα μου γυμνο! Η κοπελα με καυλωσε αφανταστα δεν αντεξα την πλακωσα στα τσιμπουκια μεσα στο μπανιο οπου και κατεθεσα! Γλώσσα ξανα ντουζακι, αυτη την φορα μαζι και περασαμε στο δωματιο οπου και ξεκινησε να μου ριχνει καυτα γλωσσοφιλα και ταυτοχρονα τριβοντας το νινακι της πανω μου, την γυριζω σε 69 οπου μου κολλησε την μουναρα της στο στομα για γλυψιμο... μεχρι που εγινα πυραυλος Apollo! τοτε μου περασε τον σκουφο και εκει εγινε το ελα να δεις... το κοριτσι με γαμισε σε ολες τις στασεις, τοση δυναμη και ορεξη για σεξ δεν περιμενα! Μεγάλο χαμόγελο Στο τελος την πηρα στα τεσσερα οπου και εκει δεν επαψε να με γαμαει με την οπισθεν! ειδικα στα τεσσερα η θεα του κωλου της ειναι ολα τα λεφτα και να ακους να σου λεει Fuck mee! Ομολογω πως δεν αντεξα και παρα πολυ οπου και την ελουσα στην πλατη!
Η ατιμη ξανθομαλλουσα με πέθανε!Έρωτας Απο αυριο ξεκιναω γυµναστηριο! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2013
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού