Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι περίπου 1.80 ιδιαίτερα λεπτή. (Αυτό για μένα ειναι πολύ καλό.) Στήθος όχι μηδέν όπως είπε ο προηγούμενος, αλλά 0.3 ( Χαμόγελο ). Γενικά, οι φωτογραφίες σίγουρα δεν δείχνουν άλλη αλλά ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα 90%: Πιο λεπτή από τις φωτογραφίες, όχι τόσο ωραία στο πρόσωπο (όχι όμως άσχημη).



Αυτά έχουν σημασία, γιατί στην περίπτωση που δεν σας τραβάνε τέτοιες περιπτώσεις μην πάτε. Μόνο αν σας τραβάνε ιδιαίτερα τέτοιες περιπτώσεις να πάτε φυσικά. Γιατί το λέω αυτό;



Γιατί δεν παίρνει τις τρομερές πρωτοβουλίες, δεν θα σας αφήσει σέκους, δεν σκιστεί να σας εξυπηρετήσει. Είναι όμως δεκτική, αν και εγώ σίγουρα δεν ζήτησα κάτι -xtra-. Ζητώντας 2η φορά δεν έφερε καμιά απολύτως αντίρηση. Δεν είναι σπασα...δο. Επί της πράξεως δεν συμμετέχει επίσης ιδιαίτερα (πλην φωνών) αλλά δεν θα στην σπάσει στις πρωτοβουλίες σου... Οπότε το όλο meeting μου άρεσε γιατί ταίριαζε πολύ στα σωματικά μου γούστα, ενώ κατάφερα να κάνω μια κάποια επικοινωνία αλλά και αυτό που επιθυμούσα για την 1 ώρα (ήταν περίπου όπως το περίμενα).



Να σημειώσω ότι πρέπει να είναι ανεξάρτητη πραγματικά, διότι σίγουρα αντιμετώπισε μεγάλη δυσκολία στον χρόνο. και στην διαχείριση των επισκεπτών. Αντί για :00 μπόρεσα να μπω στο δωμάτιο :20. Θεωρώντας ότι δεν υπάρχει επόμενος, κάθησα με άνεση μέχρι τις :20 αν και :14 είχαμε τελειώσει γενικώς. Προφανώς υπήρχε επόμενος αλλά εκείνη πολύ διακριτικά δεν με βίασε να φύγω. Κάποια στιγμή υποψιάστηκα ότι υπάρχει επόμενος αλλά γενικά ήταν διακριτική. Είμαι σίγουρος για τον επόμενο, γιατί με έμπλεξε με αυτόν, αφού ενώ είχα φύγει πια, με ενημέρωνε για το νούμερο ξανά και ξανά, ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού