Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μάγκες άλλο να σας το λέω και άλλο να το βλέπετε ή και να το ζείτε.Έπαθα σοκ από τη Donna.Η γυναίκα δε παίζεται.Είναι σχεδόν όπως τη βλέπετε με κανά δύο κιλάκια παραπάνω και κάποια χρονάκια πάνω από τα 21 που λέει το σάϊτ.Αλλά δε με χάλασε καθόλου γιατί πέρασα υπέροχα.Ήταν μια ώρα εξωπραγματική από τη στιγμή που άνοιξε η πόρτα και με υποδέχτηκε η τύπισα,φορώντας μια κοντή κόκκινη διαφανή ρόμπα που φαινότανε από μέσα τα εσώρουχα της(κόκκινα και αυτά).Είπαμε κανά δυο για να περάσει η ώρα και να νιώσουμε λίγο πιο άνετα και αμέσως για μπανάκι.Με το που βγαίνω από το μπάνιο μου ορμάει μου παίρνει τη πετσέτα και μου αρχίζει μια πίπα όνειρο,με πολύ καλή χρήση της γλώσσας,σχεδόν καθόλου χέρια,με αρκετό deep throat(η γυναίκα ξέρει να παίρνει πίπα)και πολύ καλό γλείψιμο τις μπάλες.Εγώ το απολάμβανα μέχρι που ένιωσα ότι τελειώνω και την έκοψα για να μην τελειώσω αμέσως.Της έβγαλα τα ρούχα και έμεινα μαλάκας από το θέαμα που είδα.Ήταν κάτι βύζοι...συλικονάτοι μεν αλλά μεγάλοι,θεσπέσιοι και περήφανοι δε.Τότε άρχισα να την περιποιούμαι με την γλώσσα μου και να περνάω αρκετή ώρα στους βύζους της(που το ξαναλέω ότι είναι καταπληκτικοί).Παίρνω το σκούφο από το κομοδίνο που είχε δίπλα με σκοπό να το φορέσω και όλο χάρη μου τον παίρνει από το χέρι και μου λέει ότι θα μου τον φορέσει αυτή.Αλλά πριν μου το φορέσει μου ξύπνησε η ιδέα να μου κάνει μια ισπανική με τις τεράστιες βυζάρες της.Και έτσι έγινε.Η αίσθηση που ένιωσα ήταν απερίγραπτη(αν και έχω πάρει και άλλες βυζαρούδες που μου κάνανε ισπανικές αυτή ήταν όλα τα λεφτά το hi lait τη βραδίας).Ύστερα από την ισπανική μου φόρεσε το αφού τον έβαλε στο στόμα της και αμέσως με καβάλησε και άρχισε ο αγώνας με πολλά αχ και βαχ και να δίνει ένα τρελό ρυθμό χωρίς σταματημό,ενώ εγώ απολάμβανα την εκπληκτική θέα.Περιττό να σας πω ότι τελείωσα(και έβγαλα πολύ πράγμα από την κάβλα).Ένα τσιγαράκι μετά,λίγο μπλα μπλα και αρχίζει ο δεύτερος γύρος έχοντας μπροστά μου πάνω από 35 λεπτά.Πρώτα πίπα,το ίδιο καλή με τη πρώτη(και πάλι χωρίς χέρια)και μετά ένα όμορφο ιεραποστολικό για λίγο επειδή η ίδια γύρισε στα πλάγια και την έπαιρνα σε σχήμα σταυρού(αυτή κάθετα και εγώ οριζόντια).Ύστερα από λίγο την γυρίζω στα τέσσερα και την σφυροκοπούσα ανελέητα και έδειχνε ότι αντέχει αλλά και ότι το απολαμβάνει.Εκεί κατάλαβα ότι θα τελειώσω,έβγαλα την ψωλή μου από το νιμου της πέταξα το σκούφο και της τα έριξα στη πλάτη.Η Donna σηκώθηκε πλύθηκε και ήρθε στο κρεβάτι όπου ξάπλωσε απάνω μου και με αγκάλιασε σαν να ήτανε η κοπέλα μου.Πίασαμε πάλι τη κουβεντούλα για κανά δεκάλεπτο(γιατί τόσο είχε μείνει)ντύθηκα και έφυγα γεμάτος ευχαρίστηση και με ένα μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο γιατί ήταν μια ώρα εκπληκτική...


Συμπέρασμα η Donna αξίζει τα λεφτά της,έχει εκπληκτικούς βύζους για ισπανικές,για χούφτωμα και ρούφηγμα(όποιος είναι βυζιολάτρης θα με θυμηθεί),κάνει καλές πίπες,έχει καλό social time και έχει πολύ καλή συμμετοχή στο sex.Επειδή στις αρχές του Ιουλίου θα ξανάρθει τα γράφω αυτά για κάποιον άλλον συναγωνιστεί που θα θέλει να τη πάρει και σίγουρα θα τη πάρω και εγώ!!!

Καλά να περάσετε μάγκεσ είτε με τη Donna είτε με κάποια άλλη...Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.282
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού