Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
χαιρεται.ειμαι νεος στα χρονια και στο σπορ.αποφασισα να μαζεψω καποια χρηματα μετα το χωρισμο μου και να δοκιμασω και εγω μια εμπειρια.που να ξερα πως θα πανε τα πραγματα.μεσολαβησε ενας φιλος μου που διαβαζε το σαιτ σας και με οδηγησε στο σαιτ των γνωριμιων και της βιζιτας.δεν θα σας το κρυψω.μου εκανε αμεσως κλικ η μαγια.μαγευτικα απο τα υπεροχα βυζακια της.ειχα ακριβως 185ε πανω μου.ζητησα απο τον περιπτερα προφυλακτικα durex οπου και εισεσπραξα ενα ειρωνευτικο χαμογελο του τυπου : τι λεει ρε σπορε γκαβλες πρωινιατικα? φυσικα και τον αγνοησα .δεν θα αφηνα με τιποτα τον μουστακαλη να μου χαλασει την διαθεση.παω σπιτι και στελνω σμσ στο νουμερο της μαγια και ζηταω ραντεβου για μιση ωρα στο χωρο της.κλεινω ευκολα το ραντεβου και ετοιμαζομαι αν και μεχρι την τελευταια στιγμη ηθελα να το ακυρωσω απο το αγχος μου και απο το προσφατο κρυολογημα που ειχα.τελικα η γκαβλες μου νικησαν.ταξακι και βουρ στο χοτελ της. μολις εφτασα αρχιζα να αγχωνομαι για το τι θα δω . ειμουν ετοιμος ομως οτι και αν δω να το ξεκωλιασω για 30 λεπτα.μου ανοιξε την πορτα με τα εσωρουχα και με πιασε νευρικοο γελιο .την εφερα σε αμηχανια.καπνισε μεσα σε 5 λεπτα 2 τσιγαρα και ειχα σπαστει απο την μυρωδια.στο σημειο εκεινο μου ζητησε να κανω μπανιο.δεν εχασα χρονο και πηγα κατευθειαν να κανω μπανιο.μολις βγηκα την ειδα γυμνη.η τσουτσου μου ηξερε πλεον τι πρεπει να κανει.την επιασα και την εβαλα να κατσει πανω μου για να την φιλησω με γλωσσα και την ωρα που την φιλουσα της περασα με την γλωσσα μου την μαστιχα μου μιας και η ανασα της μυριζε τσιγαριλα.ψιλοστραβωσε και εφτυσε την τσιχλα μου λες και της εδωσα να φαει κουτσουλιες απο χελιδονι.της ειπα να μου παρει ενα τσιμπουκακι .την ειδα λιγο διστακτικη αλλα δεν εκανα πισω .τον πηρε ολο στο μικρο της στομα .σε καποια φαση με πονεσε και της ζητησα να σταματησει.μονολογουσε κατι δικα της.δεν εδωσα σημασια.αλλα δεν σταματουσε και στραβωσα.τοτε πηγα να της γλυψω τα βυζακια και εβαλα αθελα μου το δοντι μου και την πονεσα.ειχε ξενερωσει και φαινοταν.και γω το ιδιο.ηταν εμφανες οτι δεν υπηρχε χημεια.αλλα επρεπε να το κανω.ανοιξα το κουτι με τα προφυλακτικα που πηρα και μου χαμογελασε ειρωνικα.την ρωτησα γιατι γελαει και μου ειπε οτι ειμαι περιεργο αγορι.την εγραψα στα αρχιδια μου .δεν θ αφηνα ουτε το περιπτερα ουτε αυτην να μου χαλασουν την διαθεση.φορεσα την καποτα και τις ειπα να ξαπλωσει .αφου μπηκα μεσα της σχετικα ευκολα, της ζητησα να κλεεισει τα ποδια της για να με σφιξει μεσα της.ξαφνικα η πουτσα μου εδειξε να γουσταρει ,,αυτη ομως οχι πολυ απο τι καταλαβα.ακουγοντουσαν κατι περιεργοι ηχοι σαν μουνοκλανι.απο πισω μου επεφτε ακριβως πανω μου o αερας απο το ερκοντισιον και με καρφωνε ακριβως πανω απο τον κωλο μου.σε καποια στιγμη ενοιωσα το χερι της και το δαχτυλο της να προσπαθει να το βαλει στο κωλο μου . δεν ηθελα να την ξενερωσω.την αφησα. τι το θελα. αρχιζα να νοιωθω περιεργα.τις τραβηξα το χερι και συνεχισα στην ιδια σταση.σε καποια στιγμη χαλαρωσα απο τον γρηγορο ρυθμο και αθελα μου μου ξεφυγε μια κλανια λογο κρυοματος οπως ειπα και πριν και λογο ερκοντισιον.προσποιηθηκε οτι δεν καταλαβε , αλλα ενοιωσα την ξινιλα της μολις ακουσε τον ηχο.προσπαθησα να το αγνοησω ολο αυτο και πανω που παει να με γυρισει στα πλαγια μου φευγει αλλη μια.το ραντεβου γαμηθηκε.μου πεταξε ενα ξερο stop this . ειχα ξενερωσει εντελως με τον ευατο μου και με το σωμα μου και με το γαμηεμνο το ερ κοντισιον.της ειπα να το κλεισει αλλα με εγραψε στο μουνι της.της ειπα να προσπαθησουμε για τελευταια φορα και να κατσει στα τεσερα μηπως και σωσω την παρτιδα.για 2 λεπτα προσπαθουσα μονος μου με συνεχη καρφωματα της πουτσας μου πανω στο μουνι της και αυτη να μου λεει συνεχεια slowly.σε καποιο σημειο σταματησα και της ειπα να μεινει ακινητη για να τραβηξω μια μαλακια και το κανε χωρις να πει αυτην την φορα κατι.καταφερα να τελειωσω και εχυσα στην γαμπα της και πανω που εδειχνα να το απολαμβανω αρχιζε παλι τα ηλιθια γελια και πηρε κατευθειαν το κινητο της..σηκωθηκα να παω στο μπανιο αλλα μου ειπε οτι περιμενει ραντεβου και να κανω γρηγορα.ισως νομιζε οτι ηθελα να κανω την αναγκη μου στην τουαλετα της αλλα δεν ηθελα να το συνεχισω μιας που γαμηθηκε η ολη φαση και της ειπα με ευγενικο τροπο οτι ημουν κρυωμενος και αρχιζε παλι να παιζει με το κινητο της και να λεει τα δικα της.ντυθηκα αρον αρον και την εκανα διακριτικα. αισθανομαι χαλια που πληρωσα τοσα λεφτα χωρις να πηδηξω την μαγια οπως ηθελα. .απο τι καταλαβα δεν τις αρεσουν οι συνομιλικοι της.αλλα η συμπειρφορα της απεναντι μου ηταν αγενεστατη ενω τις ειπα οτι δεν εχω πολλες εμπειριες και αντι να με βοηθησει μου γαμησε την ψυχολογια με τα ειρωνικα της γελια.ελπιζω την επομενη φορα να σταθω πιο τυχερος και να μαζεψω τα χρηματα για να την ξανασυναντησω.εχω αφησει ανοιχτους λογαριασμους μαζι της.η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 imipos

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2012
""σε καποια στιγμη ενοιωσα το χερι της και το δαχτυλο της να προσπαθει να το βαλει στο κωλο μου . δεν ηθελα να την ξενερωσω.την αφησα. τι το θελα. αρχιζα να νοιωθω περιεργα.τις τραβηξα το χερι και συνεχισα στην ιδια σταση.σε καποια στιγμη χαλαρωσα απο τον γρηγορο ρυθμο και αθελα μου μου ξεφυγε μια κλανια λογο κρυοματος οπως ειπα και πριν και λογο ερκοντισιον.προσποιηθηκε οτι δεν καταλαβε , αλλα ενοιωσα την ξινιλα της μολις ακουσε τον ηχο.προσπαθησα να το αγνοησω ολο αυτο και πανω που παει να με γυρισει στα πλαγια μου φευγει αλλη μια.το ραντεβου γαμηθηκε.""

Απο τις καλυτερες περιγραφες σε κριτικη αχαχαχχαχαχαχα πεθανα στα γελια πραγματικα!!!

31 Μαΐου, 2012
δεν εχω λογια φιλε ! respect !!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μπορει να γελαω 10 λεπτα ασταματητα ! ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
νο1 ! μακραν η καλυτερη περιγραφη μιτινγκ που εχω διαβασει !!!!!!
01 Ιουνίου, 2012
πω φιλε ετρωγα την ωρα που διαβαζα την κριτικη σου και κοντεψα να πνιγω απο το γελιο.τα σπας φιλε.
01 Ιουνίου, 2012
Καλα της εκανες της καρ...λας και την εκλασες.Ετσινα μαθει να μην ειρωνευετα!!Μεγάλο χαμόγελο Παντως εχω μια απορια επειδη δεν εχω παει με κοπελες απο τα γραφεια.Τα λεφτα της τα δινεις απο τη αρχη,όταν πας σπιτι της;Ρωταω γιατι αφου,ξενερωσες απο την αρχή που άρχιζε να καπνίζει,γιατι δεν εφευγες;Θα γλιτωνες και τα λεφτα,και θα χες το χρονο να αναρρωσεις και να διαβαζες κριτικες απο άλλες κοπελες
01 Ιουνίου, 2012
Η κριτική κορυφαία και αυθόρμητη, και πραγματική σε όλα της εκτιμώ, βγάζει πολύ γέλιο αλλά και πίκρα. Πίκρα γιατί θα το ξαναπώ να το ακούσεις και εσύ νεαρέ συναθλητή και όλοι οι υπόλοιποι, δεν αξίζει τον κόπο να πετάξεις τόσα χρήματα για ένα ct η cg για μισή ώρα 120 ευρώ.

Με τα ίδια χρήματα πήγαινες με 5 κοπέλες στον Βαρδάρη ή 4 κοπέλες στα studio του μύλου. Αυτή την εποχή υπάρχουν αξιολογότατες κοπέλες που ελέω κρίσης σταδιακά ανεβάζουν και το επίπεδο των υπηρεσιών τους για να κάνουν πελατεία.

Το site βοηθά πάρα πολύ για να κάνει ο καθένας μας τις σωστές του επιλογές, μην μασάτε, την καλύτερη περίοδο περνάμε, ποτέ ξανά πεταμένα λεφτά, μπουρδέλα και πάλι μπουρδέλα.
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
01 Ιουνίου, 2012
- "ΠΡΑΑΑΑΟΥΤΣ"
- Στοπ δις!!
..............
"Και την έχυσα στην γάμπα"

Πωωω πω ρε φίλε μπράβο για την περιγραφή τι γέλιο ήταν αυτό! Κρίμα που δεν γάμησες όπως ήθελες αλλά δες και την καλή πλευρά μας έκανες να... "κλασουμε" στα γέλια!
01 Ιουνίου, 2012
Φίλε να γαμάς μόνο χειμώνα και δίπλα στη σόμπαΜεγάλο χαμόγελο
L
lithin
01 Ιουνίου, 2012
R-E-S-P-E-C-TΚουλ
01 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κριτική σου περιγράφει με εκπληκτική ψυχραιμία ένα μικρό δράμα που έζησες - και το έζησες λόγω απειρίας... Ψάξου λίγο και η επόμενη φορά θα είναι καλύτερη. Εννοείται όχι με την ίδια, απορώ πώς το σκέφτηκες! Ξέχνα τη αφού δεν υπάρχει χημεία μεταξύ σας, πήγαινε γι' άλλα!
01 Ιουνίου, 2012
ειμαι νεος στο σπορ οπως ειπα. της το πα και της μαγιας.επρεπε να με σεβαστει.να μου φερθει πιο ανθρωπινα.εγω δηλαδη πως καθομουνα και ακουγα τα δικα της τα μουνοκλανια?και στο κατω κατω δεν φταιω εγω για οτι συνεβη.ειχε ανοιχτο το ερ κοντισιον και με καρφωνε ακριβως στην βαση του κωλου. λιγο η χαλαροτητα μου λιγο ο κρυος αερας που με καρφωνε , δεν ηθελε πολυ για να συμβει.ο τροπος της οταν μου πε stop this ηταν λες και πηγα στο δωματιο της για να με βλεπει να κλανω,εκει τα πηρα στην κρανα με την παρτη της .τοσα λεφτα εδωσα.οφειλε να με καθοδηγησει.εγω δεν της ειπα τιποτα για το τσιγαρο που το ειχε κανει τεκε το δωματιο.της εδωσα τα λεφτα μαλιστα στα πρωτα δευτερολεπτα μολις ανοιξε την πορτα.τοσο μαλακας πιαστηκα.οταν της ειπα μετα την δευτερη κλανια να παω τουαλετα ηταν για να κανω ενα μπανιο και να βγω απο την αμηχανια της στιγμης.και αυτη νομιζε οτι ηθελα να παω να χεσω και μου λεγε οχι οχι εχω ραντεβου κ τετοια.της ειπα οτι δεν ειναι τροπος αυτος.οπως και να χει το μετανοιωσα.
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3