Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα την αποτυχια της παρασκευης οπλιστηκα με υπομονη και λεω θα στραφω προς ρωσσια ( που δειχνει να ειναι αξιοπιστη ) .. ναι καλα , μαλακα ανθρωπε ..την εφαγα την παπαρα για ακομα μια φορα ..
Στα του ραντεβου κλειστηκε δυσκολα ( δεν υπαρχει πρακτορειο ενδιαμεσα , αυτη μου απαντουσε στα μηνυματα ) γιατι ερχοταν απο αθηνα και μου απαντουσε στα μηνυματα οποτε το θυμοταν .. παρ ολα αυτα προς το τελος εδειξε αλλαγη πλευσης διαθεσης και κανονισαμε ραντεβου στον χωρο της οπου και ειμουν στην ωρα μου .. ντουκ ντουκ .. ανοιγει η πορτα και βλεπω μπροστα μου μια γυναικα με το προσωπο της φωτογραφιας με το καπελο που εχει εδω στο site αλλα ολα τα υπολοιπα ειναι 100% photoshop μιας και η γυναικα ειναι πανω απο 35 και στο προσωπο της φαινεται η κουραση και η ξενερα απο την δουλεια που κανει και αυτο ερχεται να το επιβεβαιωσει ο mr τσιπουρος που ηταν στο κομοδινο της σε συνδιασμο με το τσιγαρο που ντουμανιαζε το δωματιο.. ωραια υποδοχη σκεφτομαι γαμω την ατυχια μου..με τα πολλα παω να κανω μπανιο μπας και φιλοτιμηθει η πουτανα η τυχη και μου δωσει πισω οτι μου στερησε στα τελευταια ραντεβου.. ( σημειωση σημαντικη που κοντεψα να ξεχασω , η κυρια επειδη ηταν εντελως απωθητικη σαν παρουσια με το τσιγαρο και το τσιπουρο και το προσωπο που ψιλοεφερνε σε ανδρικα χαρακτηριστικα , με αναγκασε υποσυνηδειτα λογο του οτι δεν ενοιωθα ανετος, για να περασει λιγο η ωρα να καθομαι να ασχολουμε με το λαπτοπ της για να βλεπω αποτελεσματα αγωνων στοιχηματος μπας και κερδισω ενα παρολι που ειχα ανοιχτο και ρεφαρω τα 200ε που εδωσα και τις εδωσα λεει την εντυπωση επειδη δεν την πλησιαζα και δεν την αγγιζα οτι ειχα παρει κοκα!! χχαχαχαχαχ , μα αν την αγγιζα θα ημουν υποπτος για χρηση απαγορευμενων ουσιων..αχαχα) τεσ πα , κανω ενα μπανιο βγαινω και την ρωταω για το προγραμμα της οπου αλλα ελεγε μεσα στο site και αλλα μου ελεγε κοντα ( οχι φιλι με γλωσσα , ναι λες και θα σε φιλουσα με το τσιπουροο και το τσιγαρο) .. σε καποια φαση μολις αρχιζει και με χαιδευει λιγο για να σπασει τον παγο , λεω απο μεσα μου οτι το ενα το εγκλημα να πληρωσω τον ρωσο ποτη το εκανα , το να κατσω ομως και να αγωνιστω σ αυτο τον αγωνα χωρις κανενα ενδιαφερον δεν εχει ουσια οποτε και τις λεω αστο δεν θελω ντυθηκα και την ξανακοπανησα (γαμωσταυριζοντας την τυχη μου ) ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
nikakhs
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού