Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλαξε το ονομα και επεσε και η τιμη , ασε που απο εδω και μπρος δινει και κωλο σε οσους χωρανε βεβαια να μπουν δηλαδη τους μακαροναδες.

Εγω δεν ειχα την τυχη αλλα και ετσι καλα ητανε.

Ξανθο Μοσχοβιτικο κοριτσοπουλο και οχι μπαμπουτσκα που λεει το αδελφι αλλα μπαμπιτσκα. Το πρωτο σημαινει γιαγια και το δευτερο πεταλουδα.

Παμε στο ψητο.

Με το που μπαινεις σε περιεργαζεται απο πανω εως κατω για αυτο τον λογο και εγω εκανα τον χαμογελαστο μαλακα βγαζοντας τα ρουχα μου και πιανοντας την απο την μεση τις εριξα δυο φιλια και την εκανα για το μπανιο.

Με το που γυρισα ηταν ακριβως οπως την αφησα με το φορεματακι της το παρδαλο τους τακους και παλι με κοιταγε.

Βουρ την ριχνω στο κρεββατι και αρχιζα να την γδυνω και να τα πεταω διπλα.

Αρχισα τα φιλια στα σιλικονατα χειλη οπου καπου τους εχει ξεφυγει η δουλια λιγο και τα εχουν κανει λιγο σκληρα σαν μπαλονακια , και συνεχισα να κατεβαινω ακαθεκτος προς τα κατω οπου το κοριτσι ειναι πολυ ευαισθητο και στις ρογες της και καλα πιο κατω δεν συζηταμαι αμα κατεβητε τι γινετε.

Πιπα πολυ καλη εως αριστη με τα σαλια της τα βαθια κατεβασματα ρουφιγματα και περιποιηση και των γυρω περιοχων για να μην εχουμε διαμαρτυριες.

Τωρα στην πραξη το κοριτσοπουλο και καλα ανοιγματα εχει και καλα στησιματα και βογγαει πολυ ρε μαγκες λες και ειμουνα αλογο και αυτη αλογα να χλιμηντριζει.

Παιξαμε τις κουμπαρες για τρια τεταρτα και αφου ειδα οτι δεν μου τον δινει το κωλο της με τιποτα ειπα να τελιωνω το ματς μηπως και κανουμε και κανα τσιγαρο .

Ηρθε λοιπον η ωρα του μεγαλης στιγμης και οπως ημουν γονατιστος και την ειχα λοξος αριστερα να βοηθαει με την γλωσσα και το στομα την τελευταια στιγμη τραβιεται για να μην τα παρει ολα στο στομα και τα τρωει στο αριστερο το ματι.τωρα φταιω εγω ρε μαγκες αφου και καλο σημαδι ξερω και τον στοχο βαζω σε σωστη θεση.

Δεν ξερω αλλα τωρα τελευταια ολες στα ματια τις πετυχαινω μπορει να εχει ανεβει η πρεσβυοπια τι να πω.

καμναμε τσιγαρακι γελασαμε λιγακι και φευγοντας της λεω δεν τρεχει τιποτα που το ματι ειναι μισοκλειστο ,οταν θα μπαινουν οι πελατες θα νομιζουν οτι τους το κλεινεις και τους κορταρεις.

Την φιλησα και την εκανα παλι για το γραφειο μιας και το Lunch ειχε τελειωσει.

Spaciba Babitchka.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού