Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ιδια με τις φωτο , και οταν δεν σε ξερει με το που μπαινεις παει να σου παρει τον αερα και το πανω χερι.

Ξερει για τα διαφορα site για τα review και γενικα για το τι παιζει.

Πολυ ενημερωμενη για αυτο τον λογο οταν καναμε μπανακι και μιλαγαμε ταυτοχρονα γυρισε και με ρωτησε που τα ξερεις ολα αυτα και πιο ειναι το nickname σου .

ΒΑΒΥ λεω και εγω και την ειδα να κοντοστεκεται λες και της ειπα οτι ειμαι ο Παλαιων Πατρων Γερμανος.

Oh I have to be carefull I am afraid of you. Τα λεγομενα της.

Τι ειμαι ρε πουστη ΘΡΥΛΟΣ , τι πατε και λετε στα κοριτσα .

Οχι κουκλα μου της λεω I am an ordinery guy and also cool guy dont believe all these bullshit you hear around.

Ψιλομαγκωμενη η γκομενα την παιρνω απο το χερακι την κερναω τσιγαρακι να χαλαρωσει και την παω στο κρεββατακι.

Λεω εδω θα γελασουμαι πολυ σημερα.

Και ετσι εγινε.

Αφου πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα ( πολυ καλο DFK ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ).

Ξεκιναει μια πιπα μα τι πιπα , μεγαλυτερη αεροπιπα δεν μου εχουν κανει αστετω καλυτερα αυτο δεν το εχει καθολου μα καθολου.

Καλυτερη πιπα θα μου εκανε η παραδουλευτρα του ξενοδοχιου σιγουρα.

Αστω λεω παμε για αλλα και την αρχιζω στα παιχνιδια , δαχτυλα μπροστα δαχτυλα πισω γλυψιματα δαγκωματα παντου , διπλα δαχτυλα ξανα μεσα και να το πρωτο squirt της τυπισας.

Οπα λεω φτιαξαν τα πραγματα παμε για πιο σκληρα πραγματα.

Πηδος απο πανω απο κατω απο διπλα στα τεσσερα και ολος ο αντιχειρας στο κωλι χωρις να πει κουβεντα ( πολυ καλα δουλεμενο κωλι )παω να μπω λοιπον στην πισω τρυπα και πεταγεται στον αερα .

Με πιασαν τα γελια και λεω οκ αν δεν θες δεν πειραζει next time.

Ξανα μπρος πισω διπλα πανω κατω οπου βγαινω την στεινω ξαπλα και εγω απο πανω οπου περιμενε με το στομα ανοιχτο και την γλωσσαρα φαρδια πλατεια να τις ερθουν.

Ελα που φυγαν με μεγαλυτερη δυναμη και μπηκαν τα μισα στο δεξι της ματι και εβαλε κατι ουρλιαχτα για την ψευτικη βλεφαριδα εκ Μεγαλης Βρετανιας την οποια ειχε πληρωσει και πολυ ακριβα και δεν ειχε και δευτερο ζευγαρι ανταλακτικο μαζι.

Μπανακι καθαρισμα του ματιου και της βλεφαριδας με Q tip για τα αυτια και ξανα τσιγαρακι λιγες μαλακιες ετσι να λεμε και δευτερος γυρος παλι με kinky games και καλα να ειμαστε.

Λιγες φωτο για να θυμομαστε ο ενας τον αλλο και φιλακι στο μαγουλακι ,σχολιο απο το κοριτσι Yes finaly you are a cool guy και δρομο πισω στο γραφειο για να κανουμε κλεισιμο καμμιας δουλιας με πιο πολυ κεφι.

Δεν θα ξετρελαθητε αλλα ουτε θα περασετε και ασχημα.

Ειναι καλη στα παιχνιδια και γουσταρει πολυ να παιζει αυτη και εσεις με την μινιον κλειτοριδα της αστε δε που υγραινετε για πλακα .

ΒΑΒΥ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού