Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δηλαδή απορώ πως γράφονται διθύραμβοι για κοριτσάκια που κάνουν αγγαροsex!!

Τι εννοώ:

Είχα διαβάσει "παιδιά μη τις χάσετε", "απίστευτες" κ.ά. πολλά και είπα να δοκιμάσω duo με τη Mia. Κλείνω εύκολα και φτάνω στη περίφημη πλατεία όπου χτυπώντας τη πόρτα του δωματίου ακούω γέλια μικρών κοριτσιών. Λέω αμάν έπεσα σε οικογένεια αλλοδαπών! Ανοίγει η πόρτα και κρυμμένες απο πίσω οι λεγάμενες. Προσφέρω λουλουδάκια και τρώω τη πρώτη φρίκη απο τη Gabrielle. Μπουμπού γεματούλα κάτι απο μικρή Λουλού (για τους μεγαλύτερους)! Η Mia πολύ λεπτή και ψηλότερη απο τις φωτό. Μιλάμε για επαγγελματικό photoshop!!! Καμία σχέση οι φωτό με αυτές που είδα! Φρίκη δεύτερη το ακατάστατο δωμάτιο, χειρότερο απο θάλαμο φαντάρων Σαββατόβραδο....και στο τραπεζάκι η μισοτελειωμένη χωριάτικη με τη φέτα!! Τα γέλια έδιναν κι έπαιρναν κι εγώ μες στην αμηχανία. Κι ενώ τα λέγανε στη γλώσσα τους και δώς του γέλιο πάω για ντούς όπου βγαίνοντας με περίμεναν με γελάκια και μετά από έντονη προτροπή μου χαιδεύτηκαν λίγο και τις άφησα να με γλύφουν κλείνοντας τον 1ο γύρο. Ντούς πάλι και λέω τά'χασα που τά'χασα τα 500 ρίξε άλλο ένα να φεύγεις. Μιλάμε πρωτοβουλία μηδέν σα να μην είχαν ξανασχοληθεί με το σπόρ. Τη παρτίδα τη ψιλοέσωνε η Mia αφού η Gabi μάσαγε τσίχλα συνεχώς σα κατσίκα!! Της την έβγαλα με το ζόρι και όταν πήγα μπάνιο πήρε καινούργια και ξανά κλάτς-κλούτς.....ΞΕΝΕΡΩΣΑ..Και μετά πήρε ο Peter να τσεκάρει αν ήταν όλα καλά....Τι να πώ??? Απλά ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! Μούφα οι κοπέλλες, μούφα το δωμάτιο, μούφα όλο το σκηνικό αλλά το πάθημα μου έγινε μάθημα.

Εν τέλει καλύτερα πέρασα με τη Τζίνα των 60€ στη Καρέα παρά με το dueto της απελπισίας!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
12.325
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού