Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πανεμορφο το κοριτσοπουλο και σωμα λαμπαδα, μολις μου ανοιξε την πορτα επαθα το κατιτις μου, κατι φτερουγησε μεσα μου!. ωπ λεω τι μου....ρος ειναι αυτος! με υποδεχθηκε με ενα πολλη ωραιο φορεματακι, πιασαμε την κουβεντουλα και απο οσο μου ειπε δεν περιμενε οτι θα ειχε τοση επιτυχια στην χωρα μας! της λεω κουκλα μου εδω ειναι ελλαδα σκεφτομαστε κατα κυριο λογο με το κατω κεφαλι και επιασε τα γελια, μου λεει θα πας για ντουζακι και της εξηγω οτι θα την ηθελα για παρεα μου γιατι ειμαι κλειστοφοβικος τυπος! και τσουπ να μαστε μεσα να εχουμε πιαστει μαλλι με μαλλι,πιπα οχι πολλη το φορτε της αν και την δικαιολογω γιατι δεν και οτι πιο βολικο, αλλα μονο και μονο στην σκεψη οτι ειχα αυτο το μουναρο να παλευει με το "θηριο " , δεν ηθελα και πολλη και εγινε η πρωτη "εκρηξη", μετα την ενδιαμεση κουβεντουλα ειχαμε τον δευτερο γυρο στα μαλακα στρωματα του κρεβατιου, απο το οποιο αυτο που ευχαριστηθηκα ταμαλα ηταν το υπεροχο μου...κι της το οποιο ηταν ολα τα λεφτα, γιατι κατα τα αλλα δεν ειδα την συμετοχη που θα περιμενα, υπαρχει βεβαια και εδω η δικαιολογια οτι ηταν αρκετα αργα και το κοριτσοπουλο το ειχατε ξεκανει ρε αλητες! χα χα ,επισης υπεροχη η αισθηση στα τεσσερα να εχεις αυτο το κουκλακι με το υπεροχο κωλι!ΥΣ. απο τα πιο ομορφα κοριτσια του χωρου αυτου νομιζω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού