Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά την χθεσινή μου συνάντηση με την Kristina είπα να γράψω τις εντυπώσεις μου....

Η Kristina είναι μία γυναίκα 30+ (ίσως και 35+) με πολύ μέτριο πρόσωπο και ένα αξιόλογο σώμα.Είναι ψήλη , γύρω στο 1,76 με πολύ ωραία πόδια και σχετικά μικρό αλλά πολύ όμορφο, για τα δικά μου γούστα, στήθος.

Στον αγώνα μπορώ να πω ότι η kristina προσπαθεί και κάνει ότι μπορεί να σε ικανοποιήσει.Πολύ αξιόλογη πίπα με την σχετική περιποίηση σε όλη την γύρο περιοχή,και με πολύ πρόστυχα βλέμματα.Στο σφυροκόπημα έγινε ένας μικρός χαμός αφού και εγώ είχα πολύ "κέφι" και εκείνη έδειχνε να το ευχαριστιέται αν και έχω την εντύπωση ότι πονούσε σε κάποια φάση.Τελείωμα 2 φορές,την μία πάνω στα πολύ όμορφα βυζάκια της.

Στα αρνητικά ότι η αναπνοή της μύριζε τσιγάρο με ούζο!!!....Για μένα που ούτε καπνίζω ούτε το ούζο μου αρέσει,είναι πρόβλημα

Πρέπει επίσης να πω ότι ήταν ολοκάθαρη και πολύ΄περιποιημένη (νυχιά σε χέρια και πόδια άψογα) και το δωμάτιο καθαρό και συγυρισμένο

Σαν συμπέρασμα μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά καλά,και αν η kristina είχε λίγο ποιο ωραίο πρόσωπο, θα ήταν καλή περίπτωση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
tallAthens
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
33
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού