Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
λοιπον πιαστηκα μαλακας, ειχα την εντυπωση οτι την ειχα ξαναπαρει στην αγγλια πριν κανενα χρονο, αλλα δεν,(εχω και ασθενη μνημη ο μαλακας) παω στο ξενοδοχειο μου ανοιγει το κοριτσι, και λεω ωχ δεν ειναι αυτη μαστορα τωρα?ενα μικρο κοριτσακι φατσα ετσι και ετσι με δυο τρεις ελιες στο προσωπο καλο σωματακι, λεω τωρα κατσε και δεν γαμιεται(μαλακια μου), πολλη ντροπαλη πρωτο της τουρ ηταν,παλευα κανενα μισαωρο να σπασω τον παγο,αλλα δεν, εκει χρειαζοταν παγοθραυστικο για να σπασει,τιποτα καμια ανταποκριση, αντε λεω θα την φαμε την ωρα με κουβεντα, παω να παρω καμια πρωτοβουλια αλλα το κοριτσι δεν εκανε για αυτη την δουλεια που την στειλανε να κανει,ενιωσα σαν να εκανα πρωτη φορα sex ρε μαγκες δεν ηξερα τι στο διαολο να κανω, ουδεμια συμμετοχη η κορασιδα,ωσπου της λεω τι στο διαολο σε χαλαει το πουλι μου? για να λαβω την απαντηση γιατι το λες αυτο!!!!, ε της λεω κανε κατι για αυτον, παλεψε να τον παρει στο στομα αλλα δεν το ειχε ουτε αυτο,μετα απο κανενα δεκαλεπτο την παιρνω πισωκολλητο μιας και ειχε ωραιο κωλαρακι ε και μετα χιλια ζορια τελειωσα και μαζι και το μαρτυριο μου ,της, αυτα ολιγα, τινα κοριτσι μου μονο να προμοταρεις εισαι ολο λογια , αλλα πλεον θα παρεις τα αρχιδια μου καταλαβαμε πλεον ολα τα κοριτσακια σου τι ρολο βαρανε , αντε γεια!!!!ολο υποσχεσεις εισαι(συγνωμη αλλα δεν μπορω να σταματησω να της τα χωνω)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 29, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού