Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Jane εχουν γινει δυο Dates και θα γινουν αλλα δεκα μεχρι να κλεισουμαι την ντουζινα.

Λοιπον τα κανει ολα και συμφερει δεν εννοω απο θεμα τιμης γιατι ειναι πιο ακριβη απο αλλες , αλλα απο θεμα κοπελας και προσωπικου γουστου.

Πηγα λοιπον εχτες το βραδακι με φαγακι και αφου την ειχα ρωτηση στο προηγουμενο Date τι της αρεσει ( Παρεπιμπτοντος τις αρεσουν τα χελια ) φοροντας την Armani κουστουμαρα μου και εχοντας φτιαχτει στο γραφειο σκετο τζοβενο σας λεω.

Χτυπαω την πορτα κανεις μεσα ξαναχτυπαω τιποτα , λεω απο μεσα μου μονος θα τα φας μαλακα τα χελια και δεν τρελλενεσαι κιολας δεν μπορουσες να παρεις και κανα σολομο.

Αφου περνανε τρια λεπτα τα οποια μου φανηκαν τριαντα και λεω ΟΚ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ τσουπ φτανει το αλιβατορι και πεταγετε το μωρο με μαυρο μπλουζακι και μαυρο παντελονακι και με αρπαζει στα φιλια.

Θες τιποτα αλλο για να αρχισει καλα ενα Date οχι σας ερωτω.

Ανοιγει μπουκαρουμε μεσα γδυνετε στο πι και φι και αρχιζει να με ξεντυνει με μεγαλη μαεστρια ( λογο τιμης μου σηκωθηκε εκεινη την ωρα και αρχισε να γελαει μαζι μου).

Παμε λοιπον για μπανακι μαζι οπου και αρχισε να γινετε το ελα να δεις και λεω θα τα φαμε τα μουτρα μας με τα σαπουνια οποτε νερακι πανω μας και κατευθιαν στο κρεββατι μουσκεμα οπως ειμασταν.

Τι πιπες τι 69 τι 70 τι 71 τι 72 μεχρι το 99 φτασαμε και αφου ειχαμε φτιαχτει και οι δυο πολυ ειχορισε το θηριο μεσα στο μικρο κοριτσακιοπου βογγαγε πνιχτα μεσα της.

Απο πανω απο κατω και ακομα παρακατω καποια στιγμη την γυρισα στα τεσσερα για να δω αυτη την υπεροχη θεα που εχει η κωλαρα της.

Μα τον θεο ο πιο ωραιος κωλος που εχω αντικρισει τελευταια.

Δεν μπορουσα να μην τον κανω καραμελα , την τρελλανα στο πινελο και στο φτυσιμο σε τετοιο σημειο που γυρισε και μου ειπε παρεμε τωρα απο πισω.

Αντισταθηκα στον λογο μου σας λεω και της ειπα την επομενη φορα απο εκει ( να εχουμε και ενα λογο για να ξαναπαμε ). συνεχισαμε οπως καταλαβαινετε κανονικα οπου στο τελος την εβαλα να παιζει μονη της και να βλεπω ενα μωρο να βαζει δυο δαχτυλα στο μουνακι του και ενα στο κωλαρακι του και να την βρισκει τρελλα.

Ειναι γαμω τις ηθοποιους η ατιμη γιαυτο αξιζει.

Με τα ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΙΑΣΑ γιατι θα εσκαγα δεν αντεχα αλλο τετοιο μαρτυριο.

Αφου μπανιαριστηκαμε ειπαμε να φαμε τα χελια και τα sushi - kaze , sashimi - kaze , california - maki , κλπ κλπ.

Στειλαμε και ενα sms στην φτωχη την Alisha να ερθει να λαδοσει το αντερακι της αλλα ειχε καποιον που την εσπρωχνε και την ειχε στριμωξει οπου δυστυχος το εχασε , αλλα της κρατησαμε λιγο στο ψυγειο για μετα.

Αφου χαβαλεδιασαμε πανω στην μασα και τελιωσαμε τσουπ παλι στο κρεββατι αγκαλιτσα.

Αρχισα να της λεω μαλακιες και αυτη το χερι κατω να μου τον σηκωσει παλι οποτε λεω οκ παμε για αλλον ενα γυρο.

Αυτος ηταν πιο light και πιο ερωτικος χωρις πολλες πολλες αγριοτητες με αλλα λογια πολυ GFE μεχρι να λοιωσω.

Αφου ειχε μεινει κανα τεταρτακι της λεω ελα να γραψεις οτι γουσταρεις στα παιδια του sait και βγαζω το laptop με την 3G μπαινω στο www.bourdela.com και οχι σε αλλες μαλακιες τις το παραδιδω και της λεω γραφε.

Το εκανε πολυ κεφι μα πολυ κεφι και γελασαμε πολυ.

Πλυθηκα μαζεψα την πραματια μου την φιλησα στα δυο μαγουλα ειπαμε πως σιγουρα θα ξαναβρεθουμε και την εκανα χαμογελαστος να παω να πιω ενα ουισκακι με κατι φιλους που με περιμεναν.

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ REVIEW .

Παιδια ξανακλειστε τις Σαμπανιες δεν ηρθε η ωρα τους ακομα.

RESPECT ΒΑΒΥ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού