Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο Xymor ή έχει πολύ xumor ή είναι πυγμαίος δεν εξηγείται αλλιώς να είδε τα πόδια της κοπέλας λεπτά και μακριά...

Τεσπα εμφανισιακά θυμίζει το avatar του Budha με 5άρια βυζιά ,η μέση της δεν είναι το δυνατό της σημείο και τα πόδια της είναι κοντούλικα και γεμάτα.

Το ύψος της δεν ξεπερνάει το 1,65 και η ηλικία της είναι 30+.Επιπλέον οι φωτό της πρέπει να είναι 5ετίας.

Είναι δηλαδή η κοπέλα που ο φίλος μου ο Yorgos δεν θα την έπαιρνε ούτε τσάμπα.



Στο προκείμενο τώρα εγώ πέρασα πάρα πολύ καλά - καθότι γνωστός σαβουρογάμης - αφού έχω κάνει να νιώσουν μουνάρες πολύ χειρότερες γκόμενες από αυτήν.

Το κορίτσι τα έδωσε όλα για να με ικανοποιήσει και το δυνατό της σημείο εκτός της πολύ αισθησιακής πίπας είναι η Ισπανική φυσικά που συνδυάζει βυζογαμία με μασαζοφραπέ,δηλαδή αν της τα δώσεις όλα στο στόμα στην Ισπανική θα έχεις πετύχει

το λεγόμενο "βυζομασαζοπφραπόγαλο"



Το κωλαράκι φρεσκοπλυμένο μυρωδάτο και νοστιμότατο αλλά δεν τον δίνει.

Το κλειδί του να περάσεις καλά είναι να την κάνεις να νιώσει αρχόντισσα,να σε χύσει κάνα δυό φορές και μετά να κάτσεις και να απολαύσεις τους καρπούς του κόπου σου.

Βέβαια για να συμβούν όλα αυτά πρέπει να έχεις υπομονή ,ημίφως και να είσαι καλά κουμπωμένος ώστε να σκέφτεσαι πως πηδάς την Samantha Fox - αν την είχες απωθημένο από παιδί.

Κατά τα άλλα μιά χαρά Πολωνή κυρία με έμφυτη την μουρτζουφλιά της φυλής της αλλά που έχει όλη την θέληση να απελευθερωθεί και να το χαρεί αρκεί να βρει τον κατάλληλο μάστορα.

Βλέπετε για την σωστή συνταγή δεν αρκεί το μέγεθος και η αντοχή αλλά πρέπει υπάρχει και συναίσθημα.



respect

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.826
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, antisthenis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού