Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα πολυ φτιαγμενος να την συναντησω , αλλα οπως ελεγε και ο παππους μου κρατα μικρο καλαθι οπου ακους πολλα κερασια και παντα ειχε δικιο ,τελικα δεν μας βγηκε τιποτα το ιδιαιτερο και καταπληκτικο.

Η γκομενα δεν ειναι ουτε πιπινι αλλα ουτε Milf ειναι κατι το ενδιαμεσο το οποιο δεν την βαζει σε καμμια κατηγορια (ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ).

Απο σωμα ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ παρα μα παρα πολυ ωραιος κωλος , βυζια τουμπανιαστα 3αρια , χειλαρες καβλιαρικες βαμμενες κοκκινο της φωτιας, και γενικα πολυ καλη σε κιλα και σε στησιμο κορμιου βεβαια ειναι ταπα (αρα δεν κανει για τον Yorgos).

Τωρα θα μου πειτε καλα ρα BABY ολα τοσο καλα τι εγινε και δεν σου βγηκε.

Το κοριτσι ειναι ναι μεν Πορτογαλεζα με γιαγια Βραζιλιανα αλλα με τα χρονια εχει γινει Εγγλεζα θες λιγο ο γαμος που ειχε κανει και ειχε ζησει πολλα χρονια εκει και διαφορα αλλα.

Εγω λοιπον τις Εγγλεζες τις σιχαινομαι γενικα λογο του οτι εχω κανει και εγω κατι φεγγαρια εκει περα και λογο του οτι δεν μου πανε καθολου στον κωλοχαρακτηρα που εχω.

Με αλλα λογια για να μην σας κουραζω και εγω ειχα κεφι και αυτη ειχε κεφι αλλα ολα γινανε με την γνωστη αποσταση που κρατανε οι Βρετανοι με αλλα λογια λιγο απομακρα.

Οποτε γιοκ χημεια οποτε κλαφτα Χαραλαμπε.

Αυτο που ευχαριστηθηκα γενικα ηταν τα χυσιματα που της εριχνα στην μαπα γιατι στηνοταν και τα ετρωγε με μεγαλη χαρη και εγω ενοιοθα οτι εχυνα ολες αυτες τις καριολες Εγγλεζες που δεν μου εκατσαν οταν ημουν 18 χρονων.

Ω ΡΕ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 07, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού