Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν μπορω να πω οτι δεν με ενημρωσαν καποιοι απο εδω μεσα αλλα λιγο η μοναξια ενος επαγγελματικου ταξιδιου,λιγο το scouting που το εχω μεσα μου σαν παιχτης της εστειλα μηνυμα για να ερθει στο ξενοδοχειο που μενω.η απαντηση της ηταν αρνητικη μιας και δεν την αφηνανε να δουλεψει στο συγγεκριμενο hotel!
εγγυθηθηκα οτι αν ερθει δεν θα την ενοχλησει κανεις και ετσι και εγινε!
σε μιση ωρα ηταν στο δωματιο,ντυμενη οχι σεχυ αλλα οχι και χυμα...περιποιημενα θα μπορουσε καποιος να πει!

Λιθουανη 23 χρονων(μαλλον λιγο μεγαλυτερη)με πολυ γλυκο προσωπο και ωραια ματια!
στην αρχη μου φανηκε ψυχρη αλλα με ενα τσιγαρο,ενα ποτο και κουβεντα σε φιλικο επιπεδο ο παγος εσπασε!

μου ζητησε και εμενα τα λεφτα μπροστα...εχω συνηθισει πια και ετσι δεν μου κακοφαινεται σε τετοιες περιπτωσεις,πρεπει ομως να το επισημανω!


Μετα απο δικη της παροτρυνση μου ζητησε να αφησουμε λιγο τις κουβεντες και να περασουμε στο παρασυνθημα...και γδυθηκε....λοιπον...μικρο στηθος,κοιλιτσα,αλλα οχι κοιταριτιδα και αρκετα πεταχτο κωλο,μπουτια,και γενικα νταρντανα αλλα με την καλη εννοια.


καθαρη και μοσχομυριστη,αν περιποιηθεις το γατακι της θα σε ανταμειψει και στην πιπα αλλα και στο σεξ!
πιστευω βαση εμπειριας οτι αν δεν κατεβεις χαμηλα θα παρμεινει ψυχρη...

στο σεξ τωρα ηταν αρκετα υγρη,αρκετα δεκτικη σε ολα και σε ολες τις στασεις!δεν βαρτγκομησε πουθενα και πολλες φορες το εβαζε και απο μονη της πιο βαθια!


τις ασχημες κριτικες τις καταλαβαινω....στο σεξ ημουν τυχερος λογω χαρακτηρα και ορεξης που ειχα να την περιποιηθω,αλλιως θεωρω οτι και εγω δεν θα εβαζα ουτε την βαση!

αν θα την ξαναεπαιρνα...σε περιπτωση αγαμιας και μοναξιας ισως....αλλιως ΟΧΙ!




Υ.Γ κανει anal και cif/cim στην τιμη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, kwstasxat, Annapurna και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού