Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ξεκιναω τη κριτικη μου με περισσιο θαυμασμο εξου κ τα ερωτηματικα !!!!μεσημερινη συναντηση σε κεντρικο ξενοδοχειο διπλα στις στυλες..ανεβαινω στο δωματιο κ μου ανοιγει τη πορτα ενα πανεμορφο ξανθο μουνακι φοροντας ζαρτιερες κ ενα υπεροχο στηθοδεσμο που με αφηνε να σκεφτομαι με αγωνια πως θα ειναι..γρηγορα για μπανακι κ υποδοχη ηρωα στο κρεβατι περιμενοντας με γυμνη ετοιμη για ολα πραγματικα...πεντακαθαρη ξεκινησα το γλυφομουνακι το οποιο την εφτιαξε για τα καλα μιας κ ανταποδιδοντας το μου μου πηρε μια ατελειωτη πιπα καθως ενασχολητο με τα αρχιδια απαλα κ γραντζουνοντας τα με τα νυχια η γλωσσα της προχωρουσε πιο χαμηλα πιανοντας τη κολοτριπιδα μου κ κ χαριζοντας μου ενα τελειο σπατουλαρισμα που μαζι με το θεσπεσιο χαιδεμα με το ζεστο χερι στο πουτσοκεφαλο (χρησιμοποιει baby oil) μου χαρισε απλοχερα το πρωτο μεγαλο χυσιμο της ωρας...γρηγορο ντουσακι κ καπακι ηθελα να γνωρισω τα βογγητα της οταν θα την εβαζα στο καθρεφτη μπροστα οπως κ εγινε...απο πανω απο κατω στα πλαγια ολες οι στασεις ηταν κορυφαιες,,ΜΙΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΕΣΤΗΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΒΟΓΓΗΤΑ ΤΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΡΕΛΑ Κ ΣΦΥΡΟΚΟΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΙΣΣΟΚΟΛΛΗΤΑ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ Κ ΤΡΕΜΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΤΗΞΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!!!!ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΟΠΩΣ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΚΛΠ!!!!περασα υπεροχα την ωρα μου με αυτο το πραγματικα πολυ ωραιο μουνακι μου γεμισε τη μερα με πολυ ενεργεια!!!!!καλημερα σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.my love really thank u for the excellent time!!!!!was just great!!!!!kisses

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού